• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    IRO
    IRO --- ---
    TYET: meduňka nevím, tu poznám a taky mi tam roste, spíš se dívám, že to bude asi nějaká šalvěj, jak zmiňují KUATO a LA_PIOVRA. to druhé fakt vypadá jak brokolice (podle wikipedie), ale fakt nevím odkud by se tam vzala. občas jsem vyhodil brokolici na kompost, když se zkazila, tak možná to bude tím. je to možné? :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TYET: medunka je dost podobna, ale ma trosku juinou texturu listu a zejmena jinej tvar kvetu, co si alespon pamatuju.

    IRO: 100% to je jedly.
    KUATO
    KUATO --- ---
    TYET: podle listu a tvaru kvetu je ta kytka salvej. to druhe by mohla byt i repka.
    TYET
    TYET --- ---
    IRO: napadl mě i nějaký druh meduňky, tomu by napovídala i ta citrónová vůně, kdoví co se ti tam vyvinulo za nový druh :)
    no jistě že to je jedlý :)
    IRO
    IRO --- ---
    TYET:
    LA_PIOVRA: no to první má takovou příjemnou jakoby citronovogrepovou vůni
    žádnou brokolici ani nic brukvovitého jsem nikdy nepěstoval, ale jak se dívám, tak ta brokolice by to být mohla.
    myslíte, že ty listy by mohly být jedlé? nechci se zbytečně přiotrávit :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jinako nase zahradka, kterou jsem daval do vedlejsiho klubu:
    [ LA_PIOVRA @ Městské zahradničení .:. Urban Garden ]
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Neni to nejaka salvej? (salveji je sposta druhu)
    Druhe je, jak rika Tyet, 100% necco brukvovityho, muj soukromy tip je mlada brokolice:)
    TYET
    TYET --- ---
    IRO: to první bude z čeledi hluchavkovitých, možná nějaký druh čistce? a to druhý bude určitě něco brukvovitýho, co se ti samo vysemenilo :)
    IRO
    IRO --- ---
    Zdravím, věděl by někdo, co je to za rostlinky? :)

    IRO
    IRO --- ---
    INK_FLO: už jsem slyšel dříve a celkem dobře jsem se pobavil, ale jednou stačilo :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jak proboha souvisí jeho post s tímhle příšerným mixem, co už vidím na nyxu snad po pátý? neumím si představit komu by se to vůbec mohlo líbit, přijde mi to těžce nestravitelný.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    IRO: jestli to nemyslíš jako recesi, tak si zkus poslechnout tohle, mohlo by se ti to líbit

    http://soundcloud.com/shantiboy108/dj-shantiboy-108-p-sn-v-ry-a-l
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    taky mě to nadchlo
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    IRO: tak já budu pozorovat a radovat se jak mi slimáci ožírají co sem zasel, jupííí :)
    TYET
    TYET --- ---
    IRO: to je nádherný, díky!
    IRO
    IRO --- ---
    ODPUŠTĚNÍ aneb, jak nastolit ve své zahradě mír. | Já jsem
    http://www.jajsem.com/odpusteni-aneb-jak-nastolit-ve-sve-zahrade-mir/
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    OGMIOS: Rajče z toho nebude, zdá se mi, že má místo pestíků (z nichž by rajčata vznikla) kališní lístky a místo tyčinek korunní lístky. Je to dílo jednoduché mutace jednoho genu, což se může stát vcelku snadno.
    ABC model of flower development - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/ABC_model_of_flower_development
    LURA
    LURA --- ---
    KUATO: Světle zelená, žlutá a oranžová trička nevyjímaje, co jsem během pár minut měl to tričko černé, už si na to dávám pozor :-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    DENDROBATA: nevim, ale jsou ve vsem zlutem od jara - petrklici a podbelem pocinaje, slunecnicema konce. nicmene kdyz to pak susime, tak z toho vylezou a zase odleti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam