• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KUATO: a odkud obrazi? jako mata z korenu? ja mel vloni zasazenou ale jeste to nevyjelo tak nevim jestli to je vymrzly nebo ne...jeste tomu chvilku davam, kdyztak to holt znovu nakoupim az v cervnu
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: jo. viceletka az trvalka. mame jednu uz mozna 8 let na jednom miste a nevykazuje zatim zadne znamky upadku.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KAREN: jak to je vubec s oreganem? to je viceletka?
    KAREN
    KAREN --- ---
    OGMIOS: ja mam vedle sebe v zahonecku tymian, oregano a rozmaryn, nahore na svahu na slunci (ne maximalni vyhen, kde nam roste treba materidouska a kam chci pridat bilou salvej, pokud se zadari) - krome rozmarynu se to ma cile k svetu.) salvej mam o kousek vedle a je taky v pohode... saturejku mam v kvetinaci, co byl zakrytej chvojim, a taky zije.
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: tymian nam tez nekdy vymrza, i salvej, saturejka :o/.. je treba s tim pocitat a mit vic rostlinek.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KAREN: jj, ja si vloni udelal takovej pekne bylinkovej zahonek, rikal sjem si jaky pekny krovicko mi ten rozmarynek udela a vono houbelec. zahonek je ted skroro celej mrtvej..uvidim co tymian, taky je nejake vzatej ale trochu obrazil. asi to budu muset ale cely vyhazet a poridit novej a tenhle dat nekam na vzpamatovanou.
    KAREN
    KAREN --- ---
    OGMIOS: kvetinace... to me teda krapet prudi.)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KAREN: no ja sem taky cekal jestli se jeste sebere ale nevypada to na to no...holt teda kvetinace, skoda
    KAREN
    KAREN --- ---
    OGMIOS: mama v Praze ho nechava venku v zahone, ale u nas na Vysocine, obavam se, zimu nedal;/ ani chvoji asi nepomohlo... treba se jeste sebere, ale moc tomu neverim;(
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KUATO: no ja prave nevim jeastli jsem mel jen smulu ze mi vymrzl a muze u nas normalne rust a nebo vubec. ja si naivne myslel ze kdyz roste v anglii kde taky teploty umej spadnout na -10C atd tak ze u nas to taky da. ale je pravda ze u nas bejva jeste o neco chladnejs.
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: my ho mame v kvetinacich a na zimu je ve verande, kde je par stupnu nad nulou. obavam se, ze v nasich krajich by zimu venku nedal.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    vydrzi vam rozmaryn pres zimu venku? mate na to nejakej trik nebo se to musi davat dovnitr?
    JAGA
    JAGA --- ---
    Sláva, mám nové daleko hezčí a profesionálněji designované webové stránky www.prirodni-zahradky.cz!
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    VERSONNENHEIT: "Moderní" kosa ano, ale záleží jaká, italské či rakouské Fux rozhodně ano. Podobně staré. Důležité je, aby dobře sloužila, což je dílem individuální. Podrobněji tu: [ Kosy - kosení - kosišťata - naklepávání - babky - senoseč ]
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Zdravím, sekáte někdo trávu kosou? A má vůbec smysl si kupovat dnešní moderní kosy, nebo se spíš mám poohlédnout po nějaké staré? Vím, že mě to kdysi hodně bavilo, ale pak nebylo kde sekat, teď by i sekat kde bylo, ale zase neni kosa :)
    LURA
    LURA --- ---
    KUATO: Texty: "Prací prášek z mýdlových ořechů s dezinfekčním účinkem", "131,0" a "567,5" :-))
    Taky jsem čekala nějaké obrázky řimbaby ...
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    nic, nějakej bordel co se mi tam sám vložil, netuším co mi to ten linux zase provedl, ignorovat ;)
    KUATO
    KUATO --- ---
    BROZKEFF: ty soubory co pastujes mi nejsou otevrit. co jsou zac?
    KUATO
    KUATO --- ---
    BROZKEFF: jo, ona ta svina se slusne rozpleveluje :o). loni jsem ji notne probral. na migrenu pouziva zena rebricek, ale ma ji zridka :o).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam