• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    Tak se strihnou letky ne?
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ZATAMOKO: no takovy prasata si z plotu vubec nic nedelaj. na ty bys musel mit podezdivku. srnky se ti pod tim taky nekdy procpou kdyz moc chtej. a slepice ti to prelitnou. cim mensi slepicky mas tim vic litaj. ja mam treba takovy co mi ten plot prolitnou uprostred. trefej se mezi draty a sup jsou na druhy strane. ber to tak. ty udelas plot a slepice pak cely dny chodej kolem neho a hledaj kudy na druhou stranu :D
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    KUATO: no spis jde o ty slepice, aby neprelitly
    KUATO
    KUATO --- ---
    ZATAMOKO: urco staci, pokud u vas nemate medvedy nebo vam nenapada vic jak metr snehu (pak lesni havet preleze horem :o)
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    Budu muset udělat plot kolem sadu a zeleninové zahrady kvůli nájezdům divoké zvěře. Sad bude zároveň sloužit jako výběh pro slepice. Udělám to na způsob lesnické oplocenky (sloupky 3 m od sebe, vyšší hustota horizontálních drátů).
    Postačí 160 cm vysoký? Vyšší se mi už "pocitově" stavět nechce.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    BLANITCHKA: ja nad tim totiz premejslim co to je. nekdy jsem videl rakytnik co to nemel a jinej mel ty cerny tecky.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    OGMIOS: jak píše ZATAMOKO: černý tečky jsou na něm vždycky. Možná je to odrůdou- tohle je Leicora. Letos jsem vysázela ještě Sluníčko a Krasavici (http://www.stareodrudy.org/ovocne-stromy/rakytn%C3%ADk/33.html), který by měly mít jinou barvu, velikost i sladkost plodů. Uvidíme.
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    OGMIOS: to na něm bývá, tipuju nějaké "voskové šupiny"
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    BLANITCHKA: co jsou ty cerny tecky na tom rakytniku?
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    BLANITCHKA: zajímá mě, za jak dlouho můžu čekat podobnou úrodu :)
    Mám 2leté.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    ZATAMOKO: Sázený před 4 lety. Proč?
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    BLANITCHKA: jak starý je ten rakytník?
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Miluju podzim ...

    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    OGMIOS: permaculture for dummies and beyond :) info hledej na plukrijp.be nebo brozkeff.net/thesis
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    BROZKEFF: a co tam mate zajimavyho, co tam delas? :D
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    ahoj lidi, zdravim zase po case z belgie z plukrijpu. nechcete sem nekdo taky prijet? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam