• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    VEVER
    VEVER --- ---
    EXCITE: Prý je odpuzuje lichořeřišnice...ale nemám to odzkoušené a je otázka jestli přitažlivost zelí nebude větší než odpudivost lichořeřišnice, že.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    jen takovy dotaz...nepotrebujete nekdo pro zvirata hromadu zrejme v pristich tydnech kosene kvalitni travy (slozeni neco jako horska louka)? Museli byste si to samozrejme nejak rucne nalozit a odvezt...
    WASPER
    WASPER --- ---
    PETEKKA: Hasici?
    WASPER
    WASPER --- ---
    EETEE: Zeleny PVC neslepis laminatem. Posli fotku kde je dira/prasklina.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    ZATAMOKO: nebo se nechat humánně zeštípat:)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Já bych potřeboval zlikvidovat molice na zelí. Je jich už zase mraky a seděj ze spodu,takže je to prekérka.
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    PETEKKA: tomu rikam humanni pristup :)))
    to je spis dej do mrazaku a pak nasyp slepicim ;)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    ZATAMOKO: nechat to zavřený do zimy :)
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    PETEKKA: černej biolit asi slyšet nechceš, že? :)
    jinak muzes za chladne noci vzit vhodnou nadobu s vikem a hnizdo do ni seskrabnout a ihned zavrit
    pak je otazka ale co s tim dal...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    poradíte mi jak zlikvidovat vodí hnízdo v kadibudce?
    EETEE
    EETEE --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s lepením zeleného sudu na vodu?
    Původní záměr byl laminátová záplata, ale není to moc přátelské pro vodní živočichy a pod. Tak se nám to na déšťovku na zalévání moc nechce...
    Díky!
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    foto týden zpět :) První ovoce .. jahody začínají a hlásí předvěst malinové laviny

    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Z živého plotu se mi vysemenil ptačí zob, takže nabízím cca 10 semenáčů, kdybyste někdo chtěl. A asi 2 kamzičníky srdčité budu taktéž dávat pryč. Praha 2.
    PETAW
    PETAW --- ---
    KAREN
    KAREN --- ---
    ANAT0MI: listi se da nasekat a jist nebo z nej udelat treba pesto ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KLATIC: ja proti hryzci asi budu pestovat uz jen listovou zeleninu. Je jich tu moc a neudelas nic, leda orat aspon 10x rocne :) kocka je sice zacla chytat jak zacli bejt moc vorachly, ale to asi stacit nebude.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    OGMIOS: proti hryzci mam pletivo (ktere ovsem na male mysi nefunguje a ty si vesele radej..nejradsi v cerveny repe )
    ANAT0MI
    ANAT0MI --- ---
    KLATIC: No dneska jsem to cely vzteky vytrhala a letelo to na kompost! Sazela jsem jednu varku koncem unora a druhou varku v pulce brezna... naivne jsem si myslela, ze to budeme mit postupne a ne hromadu redkvicek, ze nebudu vedet co stim.
    OGMIOS: Takhle funguju se salaty, jediny co se mi samo nemnozi je ledovy salat, jinak se mi v zime cca prosinec udelalo nekolik semenacu co zustali na zahonu pod snehem a ledem stale zeleny a na jare zacli rust a ty uz mame skoro snedeny. Letos to udelam tak, ale zrovna u redkvicek mi nebylo doporucovano je nechat na semena pry, ze vetsina je F1 a to neni dobry, ale ja otom prd vim. Tohle mam odnas ze zahradnictvi :) Me spis tyra ze mam rada redkvicky mam zahony prostory a vuli a prd z toho :)
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    ANAT0MI: Je to délkou dne.. Ted kolem slunovratu uz ženou do květu a ne do bulvy .. Věděj ze to stihnou :)
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    HOUBA: Prisvěcujou a stíní :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam