• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    YEMANJA
    YEMANJA --- ---
    VEVER: u lógru se to sice traduje, ale ve skutečnosti má PH téměř neutral - zdroj nějaká studie americké univerzity. Na borůvky asi málo. Loni jsem to hledala skrz nějakou svoji spásnou myšlenku, že by to šlo spolu s plevama použít jako mulč.
    VEVER
    VEVER --- ---
    Řeším jak způsobit kyselou půdu pro vřes a případně borůvky...teď jsem četla že kyslý je lógr, snad i čajové lístky, i když tam dopadlo googlení výrazně méně uspokojivě...co by mě zajímalo je, jak moc je to výrazné, jak moc se to liší třeba od spadaného listí, jehličí nebo třeba pilin...rozumíte tomu tady někdo? Rašelinu používat nechci.
    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s pestovanim Sassafras albidum?
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    CUKI: já si nejsem úplně jistej, ale bude to 1-2 kubiky, spíš k těm dvěma.
    Třeba na oresakovy listí nedám dopustit, z toho mi přijde super kompost. Jen ho chce nechat někde zvlášť ležet na kupe i se spatnejma orechama, vetvickama a po půl roce přidavam do kompostu. Krom listí je super to seno, dřív jsme to házeli pod stromy jako mulč, teď už to rovnou kompostuju, když potřebuju doplnit do hmoty nějaky uhlík. Humanure mám ještě zvlášť a ze žížal byla za cca tři měsíce plná vana, takže taky tak 150litru (mít ulezely koňský hnůj odněkud, tak je to taky skvělá rychlovka)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    CUKI: mám to podobně, mám přihrádku na listí, trvá to sice déle, ale listovka z toho je super. Pro urychlení to můžeš doplnit nějakým dusíkem
    CUKI
    CUKI --- ---
    BASTOCH: U mě je většina listí ze zahrady ořech :-(, trávník tu taky nemám kdovíjak velkej.

    A kolik toho kompostu za rok uděláš, máš nějakou představu?
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    CUKI: jo mám to jen ze svoji zahrady. Měl jsem tu na začátku hromadu králičího hnoje. Jinak se snažím zkompostovat všechno, co zkompostovat jde. Ale asi bude dost objemu dělat i různý listí, větve, v sezoně kopy naplesnivelych jablek, kartony, seno etc
    CUKI
    CUKI --- ---
    BASTOCH: A kde ten všechen materiál bereš? To máš jen ze svojí zahrady?

    Já udělám tak 2-300l? za rok... A je v tom všechno. Tráva ze zahrady, bio odpad, záchod,...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DA_ANDRACKA: Cibuľu Kroll, čierny koreň tu mám a vrbovku momentálne. Človek toho nepotrebuje toľko.
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    MART1NKA: jedle trvalky, to me zajima. jake prosim?
    KASTA
    KASTA --- ---
    vloni jsme tu o tom mluvili: povedlo se mi vpasovat prvni vyvyseny zahon k mamce do zahrady... na cukety :)

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Nebude niekto chcieť zbytkové semínka? Mám tu nejaké jedlé trvalky, měsíček, budú aj kopretiny.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCOURR: nashi stříháme jako hrušky, žijou, plodí
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOCOURR: tady: https://www.nature-and-garden.com/gardening/medlar.html
    k tomu píšou:

    Pruning medlar
    Medlar doesn’t need pruning to grow well and produce nice medlars.

    However, pruning it at any stage of its life won’t hurt if you wish to keep its size under control. Pruning will let you ensure it takes up only the space you plan for it in your garden landscape.

    Heavy pruning every 5 to 8 years is better than yearly trimming.

    The best season to prune is winter but during non-freezing weather.
    Removing dead and diseased branches whenever you notice them.
    Snip off the weaker, frail branches if need be.
    Remove in-growing branches and even the scaffold branches out.
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    TRISSIE: no já ji mám dost v koruně zahuštěnou a moc se kolem toho už nedá chodit, musím ji trochu zvednout, ať mi neobráží půl metru nad zemí, mám ji asi 5 let, tak to střihnu a uvidím jak bude reagovat ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOCOURR: nyx rada, ale mišpule (teda pokud se bavíme o mespilus germanica) řez nepotřebuje, pouze pokud ji potřebuješ udržet v nějaké maximální velikosti :-)
    moje (osm let ji mám) nůžky ještě neviděla a tvar i úrodu si drží hezky.
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s řezem mišpulí a nashi? Zatím jsem se dočetl, že u obou stromků se řeže ve stejnou dobu jako u klasických hrušní (takže odpoledne jdu řezat). Nicméně hlavně s nashi mám málo zkušeností, nevím, jak na rez budou reagovat, protože je budu prořezávat poprvé, nějaké rady čeho se vyvarovat, na co si dát pozor, nejlépe jak vaše stromky reagovaly na řez?
    Obecný pravidla řezu znám, nejsem úplnej amatér ;), spíš mě zajímají zkušenosti s těma dvěma konkrétníma dřevinama ;)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    SITH: pily prodávají piliny a umožní ti to kompostovat mnohem víc věcí, ten kompost je kvalitnější. Už nevím kolik to stojí jednu dobu jsem to zjišťoval, mám za to, že asi 500 Kč /m3. Když vezmu, že asi kubík kompostu udělám za rok, tak by mi to vydrželo asi 3-4 roky? A umožní ti to kompostovat trávu, kuchyňské zbytky atd... Prostě věci co mají moc dusíku a kompost z toho je bez příměsí nekvalitní.
    Podle mě to za to stojí, sám bych to tak dělal, ale teď si stále vystačím se senem, pilinama z řezání topiva atd.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    VEVER: na kompost se ale nevyhazuje, kompost se vyrabi takze to je vstupni surovina ikdyz koupim balik slamy ;)
    KASTA
    KASTA --- ---
    SITH: anebo piliny, jestli mas zdroj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam