• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SLUCKER: jojo.. o tom zadna
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    rozhodne
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    JIRAS111:
    tak uz 200? no to je mozny, ja tam uz 14 dni nebyl:)
    ale stale na to co tam vse je k dispozici na neomezenou docela hodne vyhodny:)
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SLUCKER: kamo vcera jsem tam byl.. a uz me stahli o 2 kila.. ze prej maj ted novinku 2 petky za prosteradlo + 180,- za saunu.. jinac, kdyz si clovek necha udelat kartu, ze tam chodi pravidelne, tak to je asi levnejsi..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja se pak uz nemyji nicim ponevadz jsem lina.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    a tady dalsi pravidla saunovani, vcetne info o tom mydle atd...:)
    http://www.trenink.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1384&Itemid=226
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    YANA:
    SQUZZA:
    Tak
    1) PRED je jasne - abys sis ocistila telo pred vstupem do sauny..
    2) PO se uz nemyje, neb mas kuzi uvolnenou, ocistenou, pory otevrene a mydlo a sampon se nehodi na takhle zcitlivelou a uvolnenou kuzi davat..

    Neco k saunovani napriklad tady:
    http://ivcarobic.webpark.cz/saunovani.htm
    GLUON
    GLUON --- ---
    YANA: imho aby jsi nesnizovala ucinek saunovani na kuzi ... ale vysvetlit to neumim :)
    SQUZZA: aby tam byli lidé co nejvíce umytí a nezasírali saunu :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    proc se myje mydlem pred saunou?
    YANA
    YANA --- ---
    ohledne tech vlasu, nektery zensky si davali na vlasy rucnik(jako turban), tak to mozna taky pomuze...

    kvuli cemu se nemyje mydlem po saune?
    YVETT
    YVETT --- ---
    SLUCKER: to zní lákavě, asi se tam podívám :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    YVETT: Tak ja jsem za posledni leta prosel nekolik saun v Praze (snad dam brzo konecne dokupy nejake reference) a nakonec jsem se ustalil na Smichove v relaxcentru v Holmsplace - za cca 170KC mas neomezenej cas, saunu, aromaparu, normalni paru se sprchama uvnitr, solnou mistnost, virivku pro 6 lidi, "damsky koutek" s malou saunou, lehatka na relax a bar s prijemnym posezenim:)))
    chodi tam spis mladsi lide a ve sve "velikosti" to je docela prijemne anonymni a diskretni pro pokec..
    YVETT
    YVETT --- ---
    SLUCKER: A kam chodíš ty?
    Efekt kulicha by mě teda taky zajímal, no kdybys to zjistil, tak dej pls vědět :)))
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    k vlasum - nevim jakej to ma ucinek, ale rekl bych ze zadnej spatnej, neb sem o sauneni hodne cetl a nikde se o tom nikdo nezminuje - ale zajimavost - videl sem parkrat v saune lidi s kulichama, docela netusim jakej to ma efekt:))))
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    YVETT: Infinit je fajn, ale podle mne docela malo "diskretni" - kdyz se tam sejde vic lidi, tak v te odpocivarne tam se neda v podstate mluvit, vse se tam rozleha a i septani je slyset na druhe strane mistnosti:) aspon teda moje osobni zkusenost:)

    jinak, jen malej tip pokud to nekdo nevi - kdyz se jde do sauny, tak je pravidlo ze se mydlem nebo samponem meje pred saunovanim, nikoliv po nem..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    jo na ty slavii maj akci ze kdyz pridete mezi 11-12 mate to za kilo
    jinak za 170
    oboji neomezeny cas
    YVETT
    YVETT --- ---
    JIRAS111: 160,-/1,5 hod.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    YVETT: kolik to tam stoji ?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    hmmm to jo no tam to muze byt supr
    ja to mam teda z ruky dost ;)
    YVETT
    YVETT --- ---
    SQUZZA: do Infinitu v Holešovicích... Vyhřívaný podlahy, hlubokej bazének... :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam