• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    uvazuju o tom, jen zatim nevim s kym, zadne kamosce se nechce jit a v "bukvo" parte se tam prozmenu nechce jit mne:)))
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Ahoj, nechystáte se v sobotu na naturistickou párty do aquaparku do Čestlic?
    http://www.aquapalace.cz/cs/media/akce/noc-naturistu-aneb-koupani-bez-plavek-1556.html
    Tamní saunový svět tak bude přístupný po dobu 3 hodin za cenu 200.- Kč
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    platíme si celou saunu a hlučíme si jak chceme.o))))
    RADU
    RADU --- ---
    _MAKI_: jí řekni ať se zklidní a jak řiká WYMA de do soukromý že tu nic zakázanýho neni.)platíš si za to tak si to chtěj užít
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    RADU: kéž bych to uměla:)
    RADU
    RADU --- ---
    ignorovala bych.)
    XBOBIKX
    XBOBIKX --- ---
    _MAKI_> odkazal bych dotycnou na "Rad fungovani sauny" s poukazem, ze v nem neni zadna zminka o nutnosti mlcenlivosti v saune. Tudiz jestli pozaduje ticho v saune, tak at si zaplati soukromou nebo at si da spunty do usi :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    _MAKI_: co na takový pitomce říct no. asi bych paní slušně řekl, že podle mě je sauna věc společenská a jestli se jí to nelíbí, tak ať chodí do tý soukromý.
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    WYMA: mě to přijde taky jako blbost, ale nestalo se mi to poprvé. ale pak mi tvrdí, že v sauně se relaxuje a má být ticho, tak fakt nevím :(
    ... každopádně mě to vždycky vytočí
    WYMA
    WYMA --- ---
    _MAKI_: to je dobrá blbost. ať si zaplatěj soukromou, pokud chtěj klid jak v kostele. v sauně se normálně přece komunikuje....
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    ahoj, mám dotaz? občas jsem nějakou nerudnou ženskou nebo párem okřiknuta, že "v sauně se nemluví". jsem hádavá, tak se vždycky začnu přít. sama bych nikdy neokřikla partu čtyřicátníků, co se baví na celou saunu a já zrovna relaxuju. když jdu ale s kamarádkou nebo kamarádem, tak samozřejmě u saunění i povídáme a ne nijak nahlas. osobně beru saunu jako společenskou relaxační aktivitu. co si myslíte o povídání v sauně? vadí vám, obtěžuje vás to? má být ve veřejné sauně podle vás ticho?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SLUCKER: No dobře no, tak yindy, ve středu potenciálně můžu i dřív
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    AUSSIE: psal sem to vcera:)
    RADU
    RADU --- ---
    zkusím zas po něakym čase-že by tu byl někdo z liberce-jablonce nebo okolí kdo někam chodí?rádi přivítáme společnost:)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SLUCKER: Šel bych v 7 h, dřív se tam nedostanu.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    nechce dnes nekdo zajit kolem 18:30-19:00 na Smichov do sauny v Holmsplace ?:)
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    TAYLES: to je taky fakt.. ,)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    KVJETINKA: tož nevíš..třeba Ti ani nebude ze začátku moc dobře...a na horko nebudeš mít pomyšlení
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    hm zajimavy.. me prave prekvapilo jak to tam meli napsany jako jiste.. taky me treba jednou bude mrzet ze musim vynechat saunu na tak dlouho ,)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ten Pařízek říká, že "Návštěva sauny přináší mnoha ženám potěšení, zvyšuje jejich odolnost, má relaxační účinek a upevňuje jejich zdraví. Není tedy nutné ji těhotným ženám zakazovat. Jestliže žena před otěhotněním saunu navštěvovala a chce pokračovat, musí vynechat první tři měsíce těhotenství, plodové vejce je v této době snadno zranitelné zevními vlivy: zvýšení tělesné teploty těhotné až na 38,5 °C v průběhu saunování může vyvolat nezvratné změny na centrální nervové soustavě embrya a plodu (platí ovšem pro dlouhodobé přehřívání)."

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam