• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    RADU
    RADU --- ---
    ROMMIE: já tam plánovala už 5 let zajít:D a nebyla sem zatim ani na suchdolský kerou mam za 80 a asi sto metrů od koleje. tak pak hoď echo jaký to tam bylo.

    jinak poslední dobou mi skoro víc vyhovuje mít sebou na saunu prostěradlo a ručník akorát pak na osušení..
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WENCA: tak jasne, s tim pro jistotu pocitam:)...

    nemate nekdo s tou saunou zkusenost???...

    http://www.saunadejvice.cz/
    WENCA
    WENCA --- ---
    ROMMIE: rucnik, nekde ti ho nedaj
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    planuju zajit do sauny v dejvicich, jako student bych mel platit 120 za 90 minut, coz mi prijde v pohode...co si nemam zapomenout vzit???...nikdy jsem v saune nebyl:))...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    nemáte někdo vyzkoušenou nějakou saunu v okolí Bohnice, Troja?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    RADU: jde mi o uvolneni ... myslim ze zkusim to zahrati proplavani a vysaunovani to zni dobre :)
    RADU
    RADU --- ---
    imho bys měl po sauně (klasika 3 cykly) už mít klid, já dávam výhradně teda bazén--sauna. už jen vzhledem k tomu že sem prohřátá a uvolněná na to abych šla dávat kilák v bazénu:)

    ale pokud to vezmeš jako předehřátí těla a uděláš si jen jeden cyklus sauny a pak bazén a pak třeba ještě sauna, je to taky pro tělo gut

    shrnutě řečeno záleží za jakym důvodem deš do sauny-zrelaxovat po výkonu (3 série) nebo aktivovat organismus na výkon (1 série)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    co myslite v v jakym poradi je lepsi si dat plavani se saunou ?
    WENCA
    WENCA --- ---
    I děti a těhotné se můžou saunovat - Vitalia.cz
    http://www.vitalia.cz/clanky/i-deti-a-tehotne-se-muzou-saunovat/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    WENCA: a kdepa to je děti?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    VASUCEK: 15 min presipacie a rysky po 5 min. viac ako 15 min vkuse sa aj tak nedoporucuje, takze je to celkom ideal.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Asi to u přesýpacích stejně skončí. Analogové bych raději proto, že máme doma každý jiný interval výdrže. Před saunou hodiny máme, ale je docela nepohodlné se dívat každých 10 minut skrz okno ;) právě z toho důvodu bych je chtěl i dovnitř.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    VASUCEK: a co sa ti nepaci na presypacich? von si mozes dat obyc analogove z ikea za par supiek
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Potřeboval bych koupit nějaké nástěnné hodiny do sauny. Podařilo se mi vygooglit jedině přesýpací a pak nějaké za 2litry. Představoval bych si nějaké menší, analogové s obyčejným ciferníkem. Někdo nějaký nápad? Kde hledat, případně kamenný shop? Dík
    MOSQUITO
    MOSQUITO --- ---
    LITROP: streda 20:00 :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    MOSQUITO: a kdy tam chodite ze bych se přidal nejspis jsme se tam uz videli ale neznali se:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    WENCA: To jsme skoro sousedi.o)
    WENCA
    WENCA --- ---
    MUFLONEK: my tam chodime s kamosem teprve asi 3/4 roku, takze si zatim moc nedovolujem. :) ale pan vaclav je fakt skvelej, taky za nim jezdim az z motola. :))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    WENCA: NO když tam chodíš už skoro 4 roky (opravte mě, pokud se pletu) a pravidelně dorazí cca 12 lidí... někdy více, někdy méně.

    Vždycky voláme, kolik nás cca dorazí, zda chceme celou saunu pro sebe, či ne... Minule nás třeba bylo moc málo, takže jsme saunu nechali otevřenou...

    Jinak, tam existuje, že si můžeš saunu pronajmout sám pro sebe. Je to normálně v nabídce...


    Pan Václav je skvělej.o) Kvůli němu tam chodíme... Já třeba teď dojíždím až z Poštovky, kamarád z Řep...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam