• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    VASUCEK: a co sa ti nepaci na presypacich? von si mozes dat obyc analogove z ikea za par supiek
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Potřeboval bych koupit nějaké nástěnné hodiny do sauny. Podařilo se mi vygooglit jedině přesýpací a pak nějaké za 2litry. Představoval bych si nějaké menší, analogové s obyčejným ciferníkem. Někdo nějaký nápad? Kde hledat, případně kamenný shop? Dík
    MOSQUITO
    MOSQUITO --- ---
    LITROP: streda 20:00 :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    MOSQUITO: a kdy tam chodite ze bych se přidal nejspis jsme se tam uz videli ale neznali se:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    WENCA: To jsme skoro sousedi.o)
    WENCA
    WENCA --- ---
    MUFLONEK: my tam chodime s kamosem teprve asi 3/4 roku, takze si zatim moc nedovolujem. :) ale pan vaclav je fakt skvelej, taky za nim jezdim az z motola. :))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    WENCA: NO když tam chodíš už skoro 4 roky (opravte mě, pokud se pletu) a pravidelně dorazí cca 12 lidí... někdy více, někdy méně.

    Vždycky voláme, kolik nás cca dorazí, zda chceme celou saunu pro sebe, či ne... Minule nás třeba bylo moc málo, takže jsme saunu nechali otevřenou...

    Jinak, tam existuje, že si můžeš saunu pronajmout sám pro sebe. Je to normálně v nabídce...


    Pan Václav je skvělej.o) Kvůli němu tam chodíme... Já třeba teď dojíždím až z Poštovky, kamarád z Řep...
    WENCA
    WENCA --- ---
    MUFLONEK: jako jenom pro sebe? to se da takhle s vaclavem domluvit? :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    LISTIKUS: My máme jednou za 14 dní zamluvenou Pražačku.o))))
    MOSQUITO
    MOSQUITO --- ---
    LISTIKUS: jak kde..."old school" sauna v solokovne na Zizkove si udrzuje stale stejne obsazeni a pocet navstevniku od doby, co jsme tam zacali pred 5ti lety chodit..:)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TVX: no zrovna poslední dobou se mi zdají všechny nejak moc přeplněné....vono jeslti to nebude tím že je sezona že jo?
    TVX
    TVX --- ---
    LISTIKUS: Ta kde je zrovna nejmin plno? :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    LISTIKUS: hehe, dobrej napad:)))
    to abych to tam sel po case zase okostovat a lepe to posoudit..:)))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    to budeme moc zachvilku hlasovat ktera ze 3 saun v saunovém světe je nejlepší =o))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    :)) nj, sulfír mulfír, mas recht, tam se taky pekne zatapelo
    KRISTALKA
    KRISTALKA --- ---
    PERPLEX: nechybi tomu kuri nozka? .)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PERPLEX: Saunovací srub jsem snad viděla jen na Slovensku v jednom aquaparku, teprve ho roubili.
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    PERPLEX: jo, tak to se pripojuju, sem s nim ,))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    KVJETINKA: no aspon se to potvrzuje ze vsech stran (ani nebylo narvano), ja poctive filtroval hotel Step, pac infinity je i v Holesovicich a tam to neni az takove stresni, no... ale stejne bych rad objevil nejaky klasicky sauna sroubek u rybnika nekde, nesleduju to tu, tak pokud byl uz objeven a zminen, sem s nim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam