• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    PERPLEX: já chci taky .. moje drahá polovička nechce ani k moři, natož do sauničky :(
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    http://www.ruska-bana.cz/
    tak se konecne objevila verejne pristupna klasicka ruska sauna s metlickama... jeste neodzkouseno, ale vbrzku se tam chystame...
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    GLACIER: bojim se byt s tebou v jedné mistnosti =o)
    No to jsem mel puvodne v planu, ale ony byly tak blbé, že jsem se tomu začal smat.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    LISTIKUS: bojíš se jít po mně do bazénku jo? jsi je měl seřvat ne?:)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    ten step zkusim taky...bud v patek nebo o vikendu:)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    GLACIER: ježis ty chodiš do stepu? to mam opravdu velkou radost =o)
    ne byly asi jen 3 a každé bylo sotva 15 a před saunou se fotily s našpulenou pusou. Furt křičely, nechavali otevřený dveře od sauny, a bez osprchování skakaly do bazenku.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    LISTIKUS: ty stejný píčy jsme možná potkal taky bylo jich asi 5 a dohromady jim bylo tak 60 let
    WENCA
    WENCA --- ---
    TVX: jo, mas pravdu. ta vec ma topit, ale i svitit. :))
    TVX
    TVX --- ---
    WENCA: to neni osvetleni! pokud myslis to, co ja, to je Infra-topeni :)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    WENCA: fakt? =o) to je sila.
    No ja jsem cekal, když tam přišli, že je usměrním, ale nakonec jsem se tam chlamal,
    WENCA
    WENCA --- ---
    LISTIKUS: musis ty lidi usmernovat. :)) jednou si jeden pan dal zupan nad svetla co jsou ve chodbe vedouci z bazenku do domecku. ten zupan zacal horet a pak z toho byla mensi panika. :))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    WENCA: to mi připomnělo, že jsem tam byl v sobotu, a 3 pubertacky skoro vypalily kamna v té male sauničce po tom co tam nalily hektolitry vody, jinak lidi jak much.
    WENCA
    WENCA --- ---
    TVX: jj, je to tak. co se tyce venkovniho baracku, tak ted v zime se dal do horkyho kameni nasypat snih. :))
    TVX
    TVX --- ---
    Jojo, skvelej ale uz neni tak prazdnej jako bejval a mam dopjem ze i ceny na baru nejak nastoupaly :(
    A na co jsme tam s kamosem prisli, ze ne vzdy to maj putseny vse jak maj mit... Treba v ty venkovni jednou vubec netekla ta voda s olejem do horkyho kameni a ani ten parni fuk shora nefungoval, teprve po stiznosti kdy se ale slecna tvarila ze nevi o zadne chybe najednou zacalo vse fungovat :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    jj STEP je skvelej! jedeme tuhle pisnicku odznova:)
    WENCA
    WENCA --- ---
    hotel step je nejvic
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    na smichove - Holmsplace - je ted ale uz vstupne na predplacenou kartu
    prvni nabiti kreditu karty - 1000kc, poplatek za registraci 150kc
    cena za saunu (+ para a virivka) bez omezeni doby 160kc

    rekl bych ze to je docela slusne;-)
    RADU
    RADU --- ---
    suchdol máš poblíž, pak u smíchova má bejt něaká pěkná..doporučuju filtr.)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    tak uz jsem byl v ty dejvicky saune a je to super, musim chodit casteji:)...mate tipy na nejaky dalsi v Praze???...
    RADU
    RADU --- ---
    ROMMIE: spíš podle tvejch dotazů bych ti doporučila si o saunování něco přečíst...je toho všude miliarda a aspoň se nebudeš muset ptát na takový banality jako jak s pitim.)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam