• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    RADU
    RADU --- ---
    suchdol máš poblíž, pak u smíchova má bejt něaká pěkná..doporučuju filtr.)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    tak uz jsem byl v ty dejvicky saune a je to super, musim chodit casteji:)...mate tipy na nejaky dalsi v Praze???...
    RADU
    RADU --- ---
    ROMMIE: spíš podle tvejch dotazů bych ti doporučila si o saunování něco přečíst...je toho všude miliarda a aspoň se nebudeš muset ptát na takový banality jako jak s pitim.)))
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    RADU: ok:)) mel jsem to v planu zitra, ale nakonec az v pondeli:-\...
    RADU
    RADU --- ---
    ROMMIE: nerozumim otázce...samo je lepší si preventivně něco vzít sebou kdyby tam nebyl bar.))) di to zkusit a uvidíš.)))
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    jak je to tam s pitim???
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WYMA: super, dik:)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    RADU: tak ona je od roku 2007 nova, tak jsem na to zvedav:))...me vyhovuje ze by v tom arealu byt i posilka, takze to snad budu mit vsechno na jednom miste:)...
    WYMA
    WYMA --- ---
    ROMMIE: 2x ručník, nebo ručník a prostěradlo. mejdlo, šampon a dobrý je koupit si drbadlo, aby ses moh pořádně v sauně odrbat :)
    RADU
    RADU --- ---
    ROMMIE: já tam plánovala už 5 let zajít:D a nebyla sem zatim ani na suchdolský kerou mam za 80 a asi sto metrů od koleje. tak pak hoď echo jaký to tam bylo.

    jinak poslední dobou mi skoro víc vyhovuje mít sebou na saunu prostěradlo a ručník akorát pak na osušení..
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WENCA: tak jasne, s tim pro jistotu pocitam:)...

    nemate nekdo s tou saunou zkusenost???...

    http://www.saunadejvice.cz/
    WENCA
    WENCA --- ---
    ROMMIE: rucnik, nekde ti ho nedaj
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    planuju zajit do sauny v dejvicich, jako student bych mel platit 120 za 90 minut, coz mi prijde v pohode...co si nemam zapomenout vzit???...nikdy jsem v saune nebyl:))...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    nemáte někdo vyzkoušenou nějakou saunu v okolí Bohnice, Troja?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    RADU: jde mi o uvolneni ... myslim ze zkusim to zahrati proplavani a vysaunovani to zni dobre :)
    RADU
    RADU --- ---
    imho bys měl po sauně (klasika 3 cykly) už mít klid, já dávam výhradně teda bazén--sauna. už jen vzhledem k tomu že sem prohřátá a uvolněná na to abych šla dávat kilák v bazénu:)

    ale pokud to vezmeš jako předehřátí těla a uděláš si jen jeden cyklus sauny a pak bazén a pak třeba ještě sauna, je to taky pro tělo gut

    shrnutě řečeno záleží za jakym důvodem deš do sauny-zrelaxovat po výkonu (3 série) nebo aktivovat organismus na výkon (1 série)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    co myslite v v jakym poradi je lepsi si dat plavani se saunou ?
    WENCA
    WENCA --- ---
    I děti a těhotné se můžou saunovat - Vitalia.cz
    http://www.vitalia.cz/clanky/i-deti-a-tehotne-se-muzou-saunovat/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    WENCA: a kdepa to je děti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam