• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    ahoj chtěla bych si koupit nějakou čepičku koukala jsem na netu moc toho tam nebylo resp. furt ty samé čepice...poradíte třeba i nějaký kamenný obchod? Zjistila jsem, že mi sauna neskutečně ničí vlasy...btw: ženy používáte nějaké přípravky, masky něco aby se konečky tolik netřepily a vlasy nevysušovaly?
    LOITUMA
    LOITUMA --- ---
    Můžete mi někdo doporučit nějakou kryosaunu v Praze?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    ABS: To je zajimavé, zkusím to, nepít během saunování:)
    EM303
    EM303 --- ---
    SLUCKER: taky tomu pití moc nedám...normálně 0,5l nějaký vody/limči...
    nikdy si ale neberu pití přímo dovnitř potírny...


    ABS: zajímavé
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Zajímavé s tím pitím, já během mých standardních 3 hodin v sauně nebo páře (cca 5-6x sauna a 1-2x para, bez hlídání času - jen dle pocitu) vypiji většinou jen 0,5l vody. Po sauně pak dle kolností doplním tekutiny vodou, čajem, nebo pivkem..:)
    ABS
    ABS --- ---
    pit behem saunovani je divne, ale proc ne.

    nicmene kde chce ocistit telo (a posleze i mysl) nepije ani behem pauz mezi saunami. telo se prirozene brani proti ztrate tekutin a zpusobuje pocit zizne. pokud vsak clovak tento pocit prekona, neni nic enbezpecne u zdraveho cloveka. prinuti telo k vyraznejsi zmene metabolismu, a lepsimu odbourani "spatnych" latek z tela. Tyto latky jsou rozpustene hlavne tucich, a telo nema prilis duvodu na ne sahat pokud muze potit vodu vypitou pred par minutami.

    neni to zadny extra rozdil, ale je lepsi dat si jednu dve PU po saune :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Jinak někdy piju bublinkovou vodu, někdy pivo... po sauně grilovaný hermelín a pivo nebo vinný střik.o)
    MOYYO
    MOYYO --- ---
    PSYCHOPATICK: nak moc esoterickejch kecu v tom clanku, fuj
    GREGI
    GREGI --- ---

    Jak často se saunujete? (průměrně)

    33 hlasy od 33 respondentů

    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    GREGI: nene v sauně přímo ne, to je hloupost dle mého názoru :))...ano o pauzách v mezi čase při odpočívání a protahování se :))
    GREGI
    GREGI --- ---
    PSYCHOPATICK: ze se nam pit v procesu saunovani je myleno vylozene v saune nebo o pauzach? nedokazu si predstavit ze bych mezi saunama nepil
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    GREGI: no abych pravdu řekla, tak je mnoho věcí, které by se při saunování nemělo, a taky je úplně nedodržuji, dělám to tak jak mi to vyhovuje, takže piji i při saunování...koukni sem http://www.relaxuj.cz/art_doc-775868B4E2214E6BC1257616002D662A.html na gůglu je toho dost o stravování a pitném režimu co se saunování týče :))
    GREGI
    GREGI --- ---
    hm hoje cola-pomerancovej dzus napul a mandle nebudou asi to prave orechove:D
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    GREGI: piji kombuchu (čajová houba) cca 3dcl, jinak neperlivou vodu co nejvíce jak tělo potřebuje...alkohol se snažím úplně vynechat a to jak před, při tak po sauně...:)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    GREGI: ja si kupuju petku nechlazeny vody bez bublinek. upijim mezi saunou, podle chuti. vetsinou tu vodu dopiju driv, nez si jdu na finalni plzen s hermelinem :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    jinak jak doplnujete tekutiny? po kazde saune?
    GREGI
    GREGI --- ---
    taky myslim ze nema cenu cas vubec resit a bejt tam podle pocitu:)
    TVX
    TVX --- ---
    Tak jsem zas po roce pri plnym Infinitu zavital do Cechie... diru ve strope nad bazenem spravili ale jinak je to porad jak devadesaty leta... mirne pridrazili vstup ale porad pohoda, rodina 4clenna byla za 750 na 2 hodiny a na 3 by to bylo jen mirne drazsi... ale hlavne, sami jsem meli k dispozici 2 sauny, 1 bazenek a jeden bazen...
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    díky za reakce- i za ty, co byly poslány do pošty :) saunování zdar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam