• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    IF_
    IF_ --- ---
    CYBERKOTLIK: Takhle je to v Čestlicích právě taky a tak s tim taky souhlasim:) Plavky nemaj v sauně co dělat.

    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KALIBAN: ja behem sauny nepiju vubec, az pak pri odchodu v satne si davam proteinak po cviceni. ale ja se zas tolik nepotim

    IF_: v nemecku v tropical island je to obracene, tam je cela wellnes zona bez plavek a do virivek i bez prosteradel, takze tam nektery lidi chodej v zupanech, nektery nahy s rucnikem na hlave apod, je to tam obcas dost vtipny:) ale ty sauny tam za to stojej
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: No to potírání je jen pro ženy takže chápu, že to neznáš:) Jmenuje se to většinou LADY něco... třeba LADY beauty a bývá to v malé finské.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: hele ty ritualy nemaj s potiranim cehokoliv nic spolecnyho pokud se neco nezmenilko... proste prijde typek, naleje na kameny sto litru vody a pak tam rucnike rozpouta uplne peklo... aje to skvely :)
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    Zdravim,
    máte někdo domácí infrasaunu?
    Řikal jsem si, že bych ji pořídil na chalupu. Ceny jsou od 20k výš, ale princip je u všech stejný, tak bych šel asi do nějaký levnější.
    Tak mě zajímají praktické zkušenosti a třeba i doporučení na výrobce/prodejce.
    QUIP
    QUIP --- ---
    FRENNET: v prazskem Infinit (Hotel Step) jsem byl nekolikrat. V brnenskem ne, takze jak to bude konkretne u tebe netusim. Ale obecne ty sauny od Infinit radim mezi ty lepsi. Ve Stepu jsou myslim 4 saunove mistnosti s ruznou teplotou, takze je z ceho vybirat.

    Kdyz je v nekterych spolecnych saunach hodne lidi (velky provoz), tak to samozrejme znamena i ty, ze casto nekdo vchazi a odchazi a tim se vetra - snizuje teplota.

    Ale i tak jsou spolecne sauny, kde je hodne teplo a obcas problem tam vydrzet :) Takze je to spis kus od kusu, nez nejake obecne pravidlo.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    IF_: ja jsem z adamova a mame tady takovou pidi-saunu z minulé éry (ale je hustsí než ve wellnesu). ten ritual si chci dat sama - mam prave tu sul v oleji a tak mne to napadlo jestli to neva. no zkusim to teda, myslim že mne to sebere :)
    ale jogurt radši do úst a med do čaje ;)

    btw v brne je wellnes infinity a divala jsem se ze je taky v praze, byl jste tam nekdo? chci jenom pro srovnani, protže se mi tak nejak zda, že je tam mín teplo ci co v tech spolecných welness. nebo je to jenom moje haluz?
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    ve finsku je takový vtip, jak že to poznáš v sauně frantíka? no že je oblečený
    IF_
    IF_ --- ---
    FRENNET: V Čestlicích jsou nějaké ty rituály... třeba v sauně okolo 60 se potírat medem, jogurtem apod, ale mě to teda nebere.

    Naopak výborný je imho olivový olej se solí a natírat se tim v páře.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    frantíci jsou divní (vlastní zkušenost)

    hele dávate si někdo v sauně masku (ženský) nebo potíráte tělo nejakou "peelingovou" soli? u nás ženský mastí všelijaké kosmeticke vychytávky během posledního kola saunování....
    IF_
    IF_ --- ---
    EM303: No vrchol vseho byl ze oni si ty plavky nesundavaji ani ve spolecnych sprchach.

    Ja to neprpzretelne udelala a pak se citila jak uchyl po verejnem odhaleni.
    WYMA
    WYMA --- ---
    nechápu tuhle fr demenci. přitom v rakousku je to taky samej křesťan, a bez plavek je to normální.
    EM303
    EM303 --- ---
    IF_: mě to nepřekvapuje u nich.... když jsem byl v Hotelu Panorama v sauně tak tam semnou bohužel celej zájezd 30-35let frantíků a jako moc mě nepobírali, že jsem jediný v sauně bez plavek:))
    IF_
    IF_ --- ---
    WYMA: Tady ne, normalne zvedali rucnily zda mas plavky:)

    Lidi sedeli na tom drevu jen v plavkach, humus.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: fuj, to je slusny peklo
    WYMA
    WYMA --- ---
    IF_: jj z FR mám stejnou zkušenost. ale šlo to obejít prostěradlem.
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak v dost saunach se ty rukavice pouzivat nesmi.

    Btw ted jsem byla ve Francii a do sauny se tam muselo v plavkach (a to byl korporatni wellness), malem me kleplo.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    KALIBAN: body basic má pěkný rukavice. jsou upletený z celkem hlubšího materiálu - po namočení trochu zmeknou. prodávají po jednom ks.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam