• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    KALIBAN: body basic má pěkný rukavice. jsou upletený z celkem hlubšího materiálu - po namočení trochu zmeknou. prodávají po jednom ks.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VODOMERKA: nic takovyho, takze tipy jsou vitany :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    KALIBAN: ty nepouzivas kartac?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele , napada vas neco, cim nahradit brezovy vetvicky? A cim se tak jakoze prokrvit?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    SITH: vypadá to az na 19:30 h.
    SITH
    SITH --- ---
    KETHAMINA: ja zitra spis pozdeji po sedme ... pockate na mne nebo jdete s if driv?
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    Tak v neděli mají ve dvorcích zavřeno:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    IF_: A zvladnes časově dřív než v sedm? doufala bych v menší návštěvnost.
    IF_
    IF_ --- ---
    KETHAMINA: Celkem bych sla...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KALIBAN: litr vody v mezipause vypiju urcite .) když občas bývame v hotelových saunách tak v každé jsou velké nidoby s vodou...
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: sauna elektrika, kybl, sprcha, chybi bazenek a venkovni posezeni. Malo lidi, levne, bez limitu casu. Pujcuji prosteradlo
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KETHAMINA: tak jakej je ten barandov? Nejakou pidirecenzi?
    EM303
    EM303 --- ---
    IF_: já piju jen o pouzách mezi pocením:) respektive to myslím tak, že nepiju uvnitř sauny:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    IF_: osobně jsem zkoušela nepit třeba v pondělí během, ale po druhé návštěvě už se mi dělalo blbě.

    Chcete se někdo přidat v pondělí na Barrandov?
    WYMA
    WYMA --- ---
    IF_: alkohol při tom nepijou jenom finové, ale i češi :) třeba pifko sem tam není špatný.
    IF_
    IF_ --- ---
    EM303: No tak právě z tohohle vyplývá, že během pocení se pít nemá. Napiju se hodně třeba hodinu před a pak během saunování nic a poté to doplním po saunování.

    Každopádně pokud to někomu neni příjemné tak to holt dělá jinak. Já nechápu, jak při tom Finové mohou pít alkohol např:) Ale po saunování mám na pivo chuť často, i když se to to nemá:(
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    KALIBAN: nojo, to je asi fakt... :) ja mam znamyho, ten zvladnul za cely den skoro sedum kilo (byl v nemecku v nejakym saunasvete, ale dal si tam fakt nejakou osmihodinovku..).. jenze vecer dal par piv a mel to hned zpet.. :)
    Nevim teda jak moc je tohle zdravy..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KVJETINKA: mno ja se zkousel vazit pred a po a na ty vaze jsem mel o kilo min a vypil jsem litr vody :) neni to nic exaktniho, jen jsem to tak strelil... ono se taky asi budes jinak potit kdyz mas dva metry a sto kilo, nez kdyz mas metr sede a padesat... (nebo dva metri a stopadesat ze :)
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    KALIBAN: dva litry? za jak dlouho? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam