• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    WYMA
    WYMA --- ---
    XCIDER: máš recht, názory se liší. nicméně pro tebe asi podstatný, co ti to dělá...
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    WYMA: no co jsem ted vygooglil, tak nazory se lisi, a to dost radikalne, napr: http://www.relaxuj.cz/proc-byt-v-saune-zticha/519
    WYMA
    WYMA --- ---
    XCIDER: sem to někde kdysi zachytil, a navíc kdykoliv omylem zavřu v sauně pusu a natáhnu nosem, tak se dostaví dost palčivá bolest, prostě to pálí jak čert .)
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    WYMA: jojo, mam rypak jak kdybych snupal drceny celaskon :) to s dychanim usty jsem prave nikdy v zadnych saunovacich instrukcich necetl, ale zni to logicky. clovek se porad uci... :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    XCIDER: možná melu nesmysly, ale co tak čtu, tak v sauně se právě že doporučuje dýchat spíš ústy než nosem. viz. výtah někde z netu, kde píšou "V sauně dýchejte jen ústy. Suchý vzduch při dýchání nosem vysušuje sliznici a způsobuje bolest hlavy."

    imho máš prostě ten nos spálenej :))
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    WYMA: snazim se dychat porad nosem, max. kdyz bezim nebo makam na kole, tak se to neda. usta jsou stvoreny na jidlo a mluveni ;)
    mozna priste zkusim dychat pres mokrej rucnik nebo tak neco...
    WYMA
    WYMA --- ---
    XCIDER: dejcháš v sauně nosem? mě to dost pálí, takže se o to ani nepokouším...
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    KALIBAN: dobrej napad, diky za tip. oriflame nemam, ale maznul jsem trochu mesickovy indulony a hned se to trochu zklidnilo...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    XCIDER: namazat si vnitrek nosu necim hojivym,budesto mit brutalne vysuseny a mozna podrazedneny, takovy to vajicko od oriflame bych pouzival...
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    posledni dobou me po saunovani hrozne boli v nose, klidne i nekolik dni, jednou jsem i smrkal krev. vcera jsem si na to vzpomel vcas, a schvalne jsem "pridychaval" pusou, ale stejne me dneska pali, jako kdybych dostal pesti. nevite co s tim? krom toho dychat jen pusou, coz se mi nechce...
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    V Čechii mi dají prostěradlo a ručník, že?
    XARGH
    XARGH --- ---
    cau, jaka je v praze nejlevnejsi sauna?
    (mimochodem, doporucuju Saunii na Butovicich - happy hour od 9-14:00 za 165, cca 4 sauny a 1 paara)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    KALIBAN:
    vubec me to neprekvapuje.. V Zabreze, kde jsem bydlel, tak byla para s bazenkem...dnes, kuliva hygiene je bazenek zruseny, je tam sprcha a drevene vedro s nejakou metlou..spis na ozdobu..
    DROBNOST
    DROBNOST --- ---
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    doufam ze na nem maj aspon lekniny, kdyz je na okrasu ;]]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SQUZZA: voni tam maj nejakej problem s hygienou nebo cim, takze bazenek je tam jen na okrasu a ne na ochlazovani.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    KALIBAN: dobra hlaska na webu: 'vnitřní ochlazovací bazének zrušen - aby mohla být zachována cena sauny 170,- /Pokud je bazén napuštěn-nevstupujte a k ochlazení použijte sprchy/' :D

    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    VALENTINA: Do Stepu a asi i kamkoliv jinam musis chodit pres obed.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KALIBAN: vím, že to bude znít asi blbě, ale mě víc vadilo těch několik málo chlapů na té pražačce, než 80 nahých zadků ve Stepu:), a to nejsem nějak zvlášť stydlivá, ale na té pražačce jsem se cítila fakt blbě:) Saunia jsou ty Butovice? to je strašně daleko, to nedám.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VALENTINA: ze by se to tam hemzilo zenskejma to uplne rict nemuzu, ani prostredi me nejak neoslovilo.
    v tyhle lokalite bych zkusil isaunu http://vinohrady.isauna.cz/ ale pokud tam chodis v dobe od sesti do deviti vecer, tak bude plno vsude a step je aspon rozumne velikej (i kdyz drahej)

    jinak jsem byl znova v saunii a za polovicni cenu nez step neomezenej cas a lidi vyrazne min se me osobne libi... po ceslicich ji pasuju na prvni volbu co se verejnejch saun tyce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam