• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SLUCKER: taky, proto jsem si to začal rezervovat o půlhodinu déle :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    NAVARA:
    NN, jen mi to zajímalo, díky:)
    Kdysi jsem do soukromek chodil docela často, teď dávám přednost větším prostorům, kde není omezen čas - vždy mne sralo v sauně hlídat hodinky, abych o pár minut nepřetáhl..:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SLUCKER: jo, já ti to řeknu a ubude tam místo! :)

    Athena-Fit s. r. o.
    http://www.athena-fit.cz/FormSauna.aspx
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    NAVARA:
    Máš typ na nějakou zajímavou privátní?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EM303: privátní jsou pořád v klidu dostupný
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Souhlas, do Stepu jsem chodila strašně ráda, ale stát frontu před sprchou, mačkat se v sauně atd..to je fakt nepříjemný. Máte teda nějaký jiný tip, kam zajít, kde je to pěkný, ale ne přecpaný lidma?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Saunuju se asi 15 let a ten narust v poslednich 3-4 letech je fakt hodne znat. Hlavne i na tom, jak se zmenilo chovani saunujicich (k horsimu - hluk a nedodrzovani hygienickych zasad).
    A treba Step, ten uz se vazne da jedine dopoledne, nebo kratce po obede, ale v prime time je to peklo.

    Dalsi moznosti je, vytvorit alespon nejakou mensi skupinku lidi a rezervovat si nejakou saunu pro sebe.
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    KALIBAN: Step uz jsem vypustil uplne, chodim tam jen na Stedrej den, mit tu strechu jen pro sebe je luxus :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja treba musim rict, ze jit do stepu v prime time uz je pro me neunosny... fakt miliardy lidi
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    EM303: Otázka je, kam chodíš..
    Také saunuji asi tak posledních 8 let pravidelně celý rok a nepřijde mi nárůst nějak extrémní, spíš standardní průběh výkyvů návštěvnosti - nejvíc na začátku roku po vánocích, nejmíň tak od května do října..:)
    EM303
    EM303 --- ---
    SLUCKER: já právě posledních 7 let co saunuju fakt poctivě:) sleduju velký nárůst.
    Jsem rád, že na to češi přichází, ale sobecky mi pak vadí že na moje oblíbený místa chodí už moc lidí:(
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    EM303: tak jak se to vezme, nepřijde mi to ani.. každý podzim/zimu se to naplní víc a jako/léto to pak je poloprázdné:)
    ale pravda, už nechodím do stísněných malých saun...
    EM303
    EM303 --- ---
    SLUCKER: všude moc lidí:/
    začíná to bý rok od roku populárnější
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Saunová sezona je v plném proudu, najde se tu parťačka na do sauny v Praze..?:)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    BURAN: dělají se i infra panely normálně na zeď. můžeš se hřát o ně a vyjde tě to nejlevnějc. montáž i pro blba. při nejhorším je pošleš dál.
    SITH
    SITH --- ---
    nekdo v ct do sauny barrandov?
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    BURAN: Dobře udělaná infrasauna někomu docela funguje, Tím, že jde teplo z více stran, není to jen o jedné infralampě (pokud ano, tak to fakt nemá smysl). Celkově je to ale hodně individuální, někomu je infrasauna o ničem, znám ale i lidi, co je naopak preferujou. Nejlepší je zajít si do třeba dvou různých infrasaun, aby si člověk vyzkoušel, jestli to s ním něco dělá.
    BURAN
    BURAN --- ---
    QUIP: hm, zajimava varianta, kazdpadne dekuji vsem za odpovedi :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    BURAN: Na to by se asi ta infrasauna pouzit dala, ale to mi pak prijde zase lepsi (skladnejsi) si poridit jenom tu infra lampu. Existuji v ruznych velikostech a treba takova, co je na tomhle obrazku, by ti mohla vyhovovat
    Kmentová - rehabilitace, fyzioterapie, rekondiční a relaxační masáže, Starvac | Solux, nahřívání
    http://www.rehabilitace-kmentova.cz/sluzby/solux/
    BURAN
    BURAN --- ---
    no ja to nechci kvuli klasickemu saunovani (to si muzu zajit do normalni sauny) ale na prohrati kdyz se nemuzu zbavit zimy, coz se mi obcas stava.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam