• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VALENTINA: na to jak si davaj lidi na lehatka mam tolerantni nazor presne do chvile, kdy se step zmeni na misto kde je opravdu hodne lidi, pak je zcela v klidu davam stranou a leham si tam.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    VALENTINA: od toho by tam měli chodit nějací zřízenci ne? cena by tomu odpovídala...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Tak včera ve Stepu hrůza už ve čtyři odpol., příště fakt půjdu na poledne, protože partička němců, chlap v sauně v plavkách atd...a nesnáším lidi, kteří vidí,že je fakt plno a na lehátka si hodí svoje věci, takže je blokují i po dobu, co jsou v sauně.
    a na terase mi včera pěkně přimrzaly nohy:)
    IF_
    IF_ --- ---
    QUIP: Zrovna v kojeni problem nevidim - ani nevim, proc by nemohly do bazenku?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    CORNELA: Bohuzel vidam u tehotnych i horsi veci.
    QUIP
    QUIP --- ---
    ONDRA_99: Kojit muze klidne dva roky. Opravdu je problem "jen" ta hygiena. Znam saunujici se tehotne / kojici a nemaji s tim problem. Jen vynechavaji spolecny bazenek a resi to sprchou.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ONDRA_99: to urcite, ja bych saunovala "na prazdno".
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FRENNET: Aha, na ale behem kojeni je to imho taky lepsi davat bacha.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ONDRA_99: praveze, co jsem si cetla, tak to kojeni je v pohode (vyjadreni laktacni poradkyne), spis ta hygienicka stranka jak pise SITH:....
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    IF_: Myslim, ze po dobu kojeni by to ok byt nemuselo.
    IF_
    IF_ --- ---
    FRENNET: Myslim si že po kontrole u doktora po šestinedělí už by to mělo být v pohodě :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SITH: Sakra! Myslela jsem si to, ale i tak diky. Pockam si teda :)
    SITH
    SITH --- ---
    FRENNET: po porodu bys mela byt opatrna na spoustu cinnosti spojene s tvou zenskou hygienou, kam imho spadá i sauna a skupinové koupání, takže si prosímtě radši počkej na příští sezonu :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    prosim vas, jak je to se saunou po porodu?
    Muze se saunovat, nebo radeji ne? Jak nad tim ted uvazuju, tak asi bazenek nepripada v uvahu, kvuli mozne infekci a tak, ale jsem zvedava, bo bych nejakou tu saunu jeste do kvetna, nez to u nas zase zavrou stihla.
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    QUIP: To bych tipnul, že k bazénu bude jen parní sauna v ceně. Většinou to tak bývá na sportovních halách rozděleno. A ty parní kabiny jsou většinou naprd...
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Nebyl jsem tam, ale po novem roce bych to klidne sel s nekym otestovat.

    Prijde mi docela zvlastni, ze do wellness je vstup 250,- na 120 minut, ale do bazenu + wellness je to jen 200,- na 110 minut :)
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    No ovci vlna hreje i kdyz je mokra... takze naopak to musi byt super, ze nenachladne hlava kdyz odpocivas nekde v mrazu... ale i tak asi nebudu cilova skupina.. uz tak staci, kdyz v Infinitu v Holesovicich asi jediny chodim ven na ulici se zchladit..:-)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    QUIP: šmarjá, tak to asi ne:) i když si myslím,že to teplo skutečně může ničit vlasy, tudíž bych to vlastně nosit měla:)
    SITH
    SITH --- ---
    bych se smal videt nekoho tohle nosit v saune ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam