• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: ja byl vcera vecer od 21 a lidi v saunach bylo dohromady tak 10 - 15, takze taky nebyl problem si v kterekoliv saune lehnout. Jak uz neni saunovaci sezona, je to na pohodu. V bazenu byli asi 3 lidi.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    v pátek po poledni ve stepu...božský klid(cca 7 lidí), opalování na terase a k tomu drink...neskutečná pohoda:)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Zvažuju dneska plavání a saunu, tak kdyby se chtěl někdo přidat, ozvěte se.
    Na venkovní bazén to asi není, takže pokud plavání, tak asi Podolí nebo Step. Pokud plavání i sauna, tak asi step.
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    Narazil jsem na tohle: http://www.naucmese.cz/kurz/zaklady-saunove-etikety-aneb-jak-se-spravne-saunovat

    Vypadá to docela dobře, chystáte se někdo? :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Dneska nekdo do Stepu - jdeme uz dva.?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Navštívil jsem nedávno Saunii a docela spokojenost:) Prostorné čisté prostředí, 4 suché sauny, 1 pára, bazének hluboký 1,1m studený,ale ne ledový, voda čistá. Ceny na baru přijatelné, akorát ty plastové poháry na pivo místo sklenic si mohli odpustit. Vstupné 210Kč bez časového omezení, ve všední dny mezi 9-15h 180Kč. Berou benefitky Ticket Sport&Kultura.
    Velké separé sprchy pro páry mají také něco do sebe:) Dobré jsou ty rituály, v páře dostanete od saunéra do dlaní hrst soli, kterou si potíráte po těle.Nejlepší je medový peeling v herbal sauně v 10h večer. Saunér vám dá do dlaní 2 lžíce medu, se kterým se pak mažete po celém těle:-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    OVECKA_MJ: leda tak patek ci sobota.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    sauna někdo dnes? Sheraton/relax days nebo step? obojí cca tak abychom končili na zaviracku...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: prave loni to bylo super, slunicko na te terase krasne hralo, idealni relax:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: ja ted na plavani davam Podoli - venku je krasne a oba venkovni maji dobrou teplotu. Panicky tam plavou, ale jde to -- je otevrena nejaka venkovni bublajici koupel ci co, tak si tam chodi dachnout.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    QUIP: Tak já dřív chodila plavat o axy a tam narváno byla jiná liga :-).
    Já co jsem tam byla teď minulý týden, tak jsme asi dvakrát seděli v sauně sami.
    QUIP
    QUIP --- ---
    MORGAIN: 5 lidi na ty dve drahy uz dokaze byt nekdy az moc :) Kdyz jsem tam parkrat takhle kolem poledne, tak tam nebyl nikdo, nebo treba 1 - 2 lidi.
    V saune po devate vecer jsem byl naposledy koncem brezna a to jsme museli vzdycky obejit vsechny sauny a vybrat tu, kde je nejmin lidi. Mozna to byla vyjimka.
    Ted s oteplenim uz tam asi tolik lidi chodit nebude (doufam).
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    QUIP: Já jsem tam byla vždycky plavat po sedmé hodině (večer) později a většinou tam plavalo třeba max 5 lidí. V saunách pak po osmé (deváté) později a většinou to celkem šlo a v saunách bylo i dost místa ležet.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Dopoledne i lehce po poledni to tam byva fajn. I na plavani to jde. Pokud se tam zrovna nesejde ve vode debatni krouzek penzistu, co ignoruji cedulku, ze draha je plavecka.
    Odpoledne je to ve vsedni dny masakr. Vikendy ted uz budou asi prazdny.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KALIBAN: 30 je super! dika ozvi se teda za dva tydny, ja bych sla.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARAJ: hele sobota/nedele kolem 4-5 tak kolem triceti lidi v celym arealu co muzu rict za sebe...
    dopoledne mozna za dva tydny :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jak ted vypada s obsazenosti Step a muzete nekdo i behem dne?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: ja tam byla kdysi davno a zadna hitparada, ale treba to nejak poresili.
    QUIP
    QUIP --- ---
    TEEPEK: Zatim se nikdo nenasel, kdo by to chtel jit prubnout, takze jeste nemuzu podat report :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    QUIP: už?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam