• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    naostro s prsteradlem. Nefunguje zde take napriklad mimo prahu velmi popularni holeni ziletkou u umyvadla. pod nahy zadek se dava to ono prosteradlo ;)
    EM303
    EM303 --- ---
    DJFRACTAL: naostro
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    jak to vypadá v těch saunách v Práglu, můžeš tam jít normálně naostro, nebo musíš být omotaný v prostěradle?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja byl v nedeli kolem paty ve stepu a k memu prekvapeni to bylo vicemene plny. Zajimave
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    včera jsem na to hodně myslel když jsem přišel večer vymrzlej domu. ale to už bylo tak devět
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    TEEPEK: nakonec sevozvala kamarádka s jiným plánem, takže uvazuju o dnešku nebo zitrku...
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    MORGAIN: jak to vcera vypadalo?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Zvažuju dnes plavání a/nebo saunu. Asi Podolí nebo Step. Kdyby se chtěl někdo přidat, ozvětě se.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    alespon k necemu je to leto dobry :-)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Mám podobnou zkušenost z minulého týdne ze Saunie i z HP.. poloprázdné prostory, klid, pohoda..:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: ja byl vcera vecer od 21 a lidi v saunach bylo dohromady tak 10 - 15, takze taky nebyl problem si v kterekoliv saune lehnout. Jak uz neni saunovaci sezona, je to na pohodu. V bazenu byli asi 3 lidi.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    v pátek po poledni ve stepu...božský klid(cca 7 lidí), opalování na terase a k tomu drink...neskutečná pohoda:)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Zvažuju dneska plavání a saunu, tak kdyby se chtěl někdo přidat, ozvěte se.
    Na venkovní bazén to asi není, takže pokud plavání, tak asi Podolí nebo Step. Pokud plavání i sauna, tak asi step.
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    Narazil jsem na tohle: http://www.naucmese.cz/kurz/zaklady-saunove-etikety-aneb-jak-se-spravne-saunovat

    Vypadá to docela dobře, chystáte se někdo? :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Dneska nekdo do Stepu - jdeme uz dva.?
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Navštívil jsem nedávno Saunii a docela spokojenost:) Prostorné čisté prostředí, 4 suché sauny, 1 pára, bazének hluboký 1,1m studený,ale ne ledový, voda čistá. Ceny na baru přijatelné, akorát ty plastové poháry na pivo místo sklenic si mohli odpustit. Vstupné 210Kč bez časového omezení, ve všední dny mezi 9-15h 180Kč. Berou benefitky Ticket Sport&Kultura.
    Velké separé sprchy pro páry mají také něco do sebe:) Dobré jsou ty rituály, v páře dostanete od saunéra do dlaní hrst soli, kterou si potíráte po těle.Nejlepší je medový peeling v herbal sauně v 10h večer. Saunér vám dá do dlaní 2 lžíce medu, se kterým se pak mažete po celém těle:-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    OVECKA_MJ: leda tak patek ci sobota.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    sauna někdo dnes? Sheraton/relax days nebo step? obojí cca tak abychom končili na zaviracku...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: prave loni to bylo super, slunicko na te terase krasne hralo, idealni relax:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: ja ted na plavani davam Podoli - venku je krasne a oba venkovni maji dobrou teplotu. Panicky tam plavou, ale jde to -- je otevrena nejaka venkovni bublajici koupel ci co, tak si tam chodi dachnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam