• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    fakt nemám pocit že by to někdy někomu vadilo, sauna se myje pouze hadicí a jednou týdně březovou vodou, nepoužívají se žádné saponáty ani nic podobného
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DJFRACTAL: tak hadici nestaci, to drevo se ma pravidelne cistit.. hele, to ze ty neresis svuj opocenej zadek na drevu neznamena, ze to neni ekl prasarna pro okoli.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    nevim, saunu mužeš kdykoliv vysprchovat hadicí, navíc při teplotě 100°C a více se nebojím že by tam nějaký organismus přežil... každý desátý přijde s látkovou, dřevěnou, nebo plastovou podložkou, to je fakt, ale jinak sem to nikoho neviděl řešit ... jinak včera byla teplota 113°C masakr i pro mě, jo a saunu nemám přímo doma, ale nad bytem, saunuje se ve Finsku
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: fer, kamarad ma nejake poukazky, tak to jdeme testnout, me uz z te zimy venku fakt hrabe:(
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: pokud myslis Balance Club, tak jednou pred par lety jsem tam byl. Prostredi prijemne, klidne, ciste, malo lidi (i v bazenu - pokud clovek nechytne zrovna nejaky skupinovy vodni cviceni).
    Sauny jsou uvnitr a pak i nahore na strese, kde je i prijemna terasa pro odpocinek.

    Ovsem jestli je to tam takhle porad, nebo to byla vyjimka, to ti nedokazu rict.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    btw - nekdo zkusenosti s Brumlovkou?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VALENTINA: ja tam prestala chodit po tehle epizodce a moc me nebavilo, ze jak tam vlezu, ze prijdou minimalne dva chlapi, co predtim sedeli na lehatkach..
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SARAJ: proto do vířivky nechodím, zvlášť do těch privátních.
    dalo by se tam určitě posbírat mnoho genetického materiálu:)
    a nenapadlo mě dodnes, že by si někdo sedl rovnou na to dřevo bez prostěradla.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    WYMA: treba ma saunu doma:)
    ale ano, je to dost prasarna, stejne jako lezt do bazenku bez sprchy.. si pamatuju nejaky borce, co v rovnou ze sauny sli do virivky..

    WYMA
    WYMA --- ---
    DJFRACTAL: hele, chodíš pravidelně každej den do sauny po dobu tří let, nic si pod sebe nedáváš, a za celou dobu ti nikdo neřekl, že je to prasárna? ale no tak...
    btw bejvaj v saunách takový roztomilý komiksy s medvědem, tam je to případně pěkně popsaný.
    QUIP
    QUIP --- ---
    DJFRACTAL: tak jsi prase
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DJFRACTAL: tak je to predevsim kvuli hygiene. Ja to prosteradlo pod sebe davam, kdyz si chci - a muzu - lehnout - po cele delce tela. Nic proti, ale predstava, ze si sednu na propocenej flek po cizim zadku me fakt nebere.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    SARAJ: 2X3 metry? :D to je trochu plýtvání, já si nic pod zadek v sauně nikdy nedal... to chodím pravidelně každý den po dobu tří let a zatím zadek drží :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DJFRACTAL: tak prosteradlo si mas dat pod nahej zadek:)
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    jsem se jen ptal proto, že když sem byl v saunách na bazénech tak sem dostal do ruky ono prostěradlo... a vevnitř ani o plavkáře nebyla nouze, ale je fajn, že v těchhle saunových lázních, nebo jak to nazvat, se tohle nenosí
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    DJFRACTAL: kdo chce, ten v prostěradle, kdo ne, tak na ostro:)
    naštěstí už jsem dlouho neviděla někoho v plavkách:)
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    naostro s prsteradlem. Nefunguje zde take napriklad mimo prahu velmi popularni holeni ziletkou u umyvadla. pod nahy zadek se dava to ono prosteradlo ;)
    EM303
    EM303 --- ---
    DJFRACTAL: naostro
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    jak to vypadá v těch saunách v Práglu, můžeš tam jít normálně naostro, nebo musíš být omotaný v prostěradle?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja byl v nedeli kolem paty ve stepu a k memu prekvapeni to bylo vicemene plny. Zajimave
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam