• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    pro lidi z liberce [ SaunaKlub Liberec ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    kdyby nekdo zitra detska sauna v isauna vrsovice
    dne 1.dubna v pátek bude od 11 do 14 hod. v isauně Vršovicích otevřena sauna pro děti.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SITH: protože chceme.o) ne kupříkladu včera nás bylo 12 (a to je na tu saunu už moc lidí). Když se mi přihlásí ale 5 lidí, volám saunérovi, ať nám blokuje jen pět míst a zbytek ať klidně pustí do placu... Stejně tak necháme dosaunovat lidi před námi...
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: třikrát odpoledne. Máme v práci leták. Mrknu a dám info.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: no neříkej. a kdy jsou? už jsi tam byl?
    SITH
    SITH --- ---
    mimochodem ve STEPu v Infi začínají zavádět rituály
    SITH
    SITH --- ---
    MUFLONEK: a důvod?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    VALENTINA: No my máme skupinu lidí a málokoho tam vpustíme.o) holky, kluci.o)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    O vikendu je v ceslicich mistrovstvi v saunovani, jdete tam nekdo?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MUFLONEK: já jsem tam zkoušela jít jednou, ale je to na mě asi moc malé, navíc tam byli samí chlapi, a i když se normálně nestydím, tohle mi přišlo trochu moc:) přitom to mám kousek.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    MUFLONEK: tak proti saunování vyvstalo hodně předsudků, některé zčásti oprávněné, jiné vůbec, to ti dal asi někdo, kdo si toho není vědom

    je to celkem normální otázka pro lidi neznalé "problematiky"

    je uplně jedno v jakém si trimestru, podstatné je jenom jestli jde o rizikové těhotenství, nebo něco není v pořádku se zdravím těhotné, neměla by se provádět velmi dlouhá lázeň a vyhýbat by se mělo extrémním teplotám, které můžou vyvolat potrat, ale normální saunování, zvláště ve veřejných saunách kde je teplota spíše nižší uplně vklidu

    žena se saunovala jednou týdně po celou dobu těhotenství, ke konci to vypadalo až komicky s tím velebřichem, jak se ten vorvaň snažil uvelebit na lavici :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK: za co mínus?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    SITH:
    Osobně preferuji tu na Butovicích, je v ní víc prostoru na odpočinek a celkově mi to tam přijde lépe prostorově řešené. Oboje Saunie jsou dost hlučné, když je tam víc lidí, ale v té na Hostivaři, když je tam frmol, to je až nepříjemné a příliš stísněné...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK: už jsem vyhledala.o) no první trimestr za mnou a mám pocit, že sauna jednou týdně mi prospívá .o)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    LITROP: Ahoj, myslíš Pražačku? pokud Pražačku, tak tam chodíme. Je to starší sauna, cca pro 12 sedicích lidí (dost natěsno) - vyhřátá dostatečně, prostěradlo dostaneš, má bazének, pití ti ochotný saunér donese z protější hospůdky. Ale vřele doporučuji tam nechodit v liché týdny ve středu od půl osmé, to tam je naše banda.o)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Chodil tu někdo do sauny i v těhotenství?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KALIBAN: me zase vic vyhovuji Butovice. Ta odpocivarna je mi milejsi a ja prave rada na dojezd tu biosaunu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: jj maji
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: a mají tam i rituály jako v Butovicích?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: hostivarska je takova utulnejsi, chybi v ni ta biosauna nebo co to je, je krapet mensi, chodi tam min lidi ale jsou tam podobne rozprostreny, je tam super ta velka sauna s parnim narazem... osobne davam vzdycky prednost hostivari
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam