• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: no vážně, navíc mám pocit, že co je teplo, tak se většina lidí chodí spíš vyvalovat na terásku, než do sauny, takže na prvním rituálu sice asi 10 lidí, na druhém jsme byli 4. celkově v sauně tak kolem 20 lidí.
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: ve Stepu a málo lidí?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Tak včera jsem konečně viděla ty rituály(Step). Jako dobrý, ale měla jsem co dělat, abych vydržela do konce:) Bylo nás tam málo, takže si nás vychutnal.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    dneska nekdo podvecer - podni odpoledne, testla bych konecne to podoli..?
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    pít v sauně pivo či drinky je úplně normální věc, nanuk taky kolikrát bodne, už sem viděl lidi jíst v sauně čipsy nebo pizzu z donášky, párkrát jsme v sauně dělali klobásy v alobalu, ale toto je slušný bizár, představit si, že se na mě smějou upadnuvší hranolky, okolo smrad ze smahnutého hamburgru a každý je zamazaný od tatarky a kečupu, fuj
    Fastfood servíruje hamburgery a hranolky rovnou do sauny – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/403882-fastfood-serviruje-hamburgery-a-hranolky-rovnou-do-sauny.html
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    nema nekdo chut na saunovani nejak v brzkem odpoledni? druha plus minus?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    AUSSIE: me to ani neprijde, ja stejne nikdy nevydrzim vic jak dve a pul hodky - max, dostavam se potom do stavu, ze bych tam usnula a nebyla schopna odjet domu:)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    IF_: Asi mas pravdu, ja si tam pamatuju tu starou saunu s venkovnim bazenkem, kde v zime clovek musel davat pozor, aby neuklouznul na ledu. Zato ta terasa v zime za snezeni, kde clovek mohl par minut pobyt nahy, byla skvela.
    IF_
    IF_ --- ---
    AUSSIE: Nejdřív to chce vyzkoušet, pak hodnotit. Imho tam rituály udělají taky. Co se týče popisu, možná to bude i za ty peníze stát, uvidíme. Já mám permici v Sauii, ale ráda si to občas oživim pobytem jinde...
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    IF_: Nabidka vypada dobre, ale ty ceny jsou dost silene. To radeji pujdu do Saunie, kde je za mene penez neomezena doba pobytu, saunove ritualy a parni lazen.
    SITH
    SITH --- ---
    hlavně ten výhled vypadá božsky
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    hlavně to nikde moc nedoporučujte, nebo to bude hned plné:)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    IF_: ty jo, to vypadá dobře.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: zkusim v nedeli:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SARAJ: Tak pak hoď recenzi:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: super!5min od baraku!!
    IF_
    IF_ --- ---
    Sauna Spot
    http://www.saunaspot.cz/

    Nová sauna v Podolí.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Takže to že chodím do privátky za 500,- přestává být rozmlsanost, ale začíná to dokonce být "economy" koukám :)
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: I tak tam bylo narváno. Kdežto dneska bylo pěkně prázdno, na ceremoniálu v malý fiinský nás bylo v 5 odpoledne asi šest.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: tak treba kdyz tam byl ten saunafest, tak stal dalsi ctyri stovky abys tam mohla jit... to uz mi prislo fakt uchylny... to jsi v tom za 1100 ... ulet proste
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam