• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KUHL
    KUHL --- ---
    Kolik z vás používá takový ty různý kartace na drhnuti apod.? Případně vadí vám když to používá váš soused v sauně? Diky
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    VALENTINA: Ano, Aufguss už si bez toho dovedu představit jen těžko :) Na klasické saunování si klobouček beru jen občas a spíš pro parádu :) Osobně mám nejraději tyhle: http://www.saunahut.de/saunahuete/

    Domnívám se, že kloboučky chrání tělo před přehřátím, protože teplo vnímáme především hlavou respektive mozkem. Ale samozřejmě, že ochrana vlasů bude asi taky jedním z důvodů.
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    XARGH: a v turbanu ti vedro není? já mám hodně suché vlasy a ta sauna jim fakt neprospívá, ještě mě napadlo si je namazat nějakým olejem:)
    mmch ve stepu je teď nějakej děsně ukecanej kluk na rituály, ale od posledně trochu zmlknul, asi si už někdo musel stěžovat:)
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: čepky do sauny jsou tam imho kvůli izolace tepla v hlavě, ne kvůli ochraně vlasů
    XARGH
    XARGH --- ---
    VALENTINA: cepicky, wtf ??
    na saunovani jsem zatim videl snad jedine plsteny klobouky. ja si delam turban z rucniku. vedro na hlavu je zlo
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VALENTINA: nope, cepicku jen na plavani ven.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    dotaz do pléna-nosíte na saunování čepičky? včera ve stepu jsem viděla aspoň 5 čepiček a zrovna jsem nedávno četla o tom, jak sauna ničí vlasy, tak jestli bych si neměla nějakou pořídit:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TBC: já už tam nechodim..naprostej souhlas
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    CORNELA: ok, nebudu to hrotit. dik!
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    CORNELA: spatne jsem se vyjadril - jizva je na rameni, ale zlamana byla klicni kost. meni to situaci? diky
    TBC
    TBC --- ---
    Tak mate pocit ze to v Saunii v Butovicich jde posledni pulrok hodne zkopce? cast skrinek znicena/nefunkcni, vcera nefunkcni asi 4 sprchy, na podlaze se da plavat, trosku to tam zacina hnit a hlavne vecne spinavy prosteradla... prijdemi ze to udrzby nedavaj ani korunu.... a hlavne ta sorta navstevniku se tam dost zmenila, moc ohledu uz neberou....
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    mate nekdo zkusenosti se saunovanim (finska/infra) cca 3+ tydnu po operaci? jde o rameno, kovy uvnitr, stehy venku a rana zacelena. muze to necemu vadit? lekari rikaji, at pockam +- 2 mesice udajne kvuli jizve, ale prijde mi to trochu moc opatrne.

    nasel jsem jen nejakou studii z finska, kde udajne neni rozdil v hojeni ran u dvou skupin, z nichz jedna se saunovala uz 3 dny po operaci a druha vubec :)
    COYOT
    COYOT --- ---
    čau, někdo do Saunie Butovice dnes ?? cca 15:30-16:00 ?
    LITROP
    LITROP --- ---
    TEEPEK: taky myslim az vecer ale chodim spis sem http://www.isauna.cz/
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    LITROP: leda infinit a spíš později
    LITROP
    LITROP --- ---
    sauna dnes?
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Až bude mít někdo z vás cestu na západ, doporučuju tenhle podnik v Chodově, jednom městečku mezi Sokolovem a Karlovými Vary ::: http://www.elitegymfitness.cz/galerie.php. 2x Finská sauna z toho jedna venkovní se separé sprchou (bez možnosti regulace teploty) a bezénkem; uvnitř BIO sauna (takový běžný parný den), solná sauna je pecka a parní sauna mě tedy moc nenadchla, ale to moc nikdy :-) Jinak uvnitř jsou sprchy s regulací a bazénkem s tekoucí vodou, všude přítmí, takže nepoznáte známého ale pod nohy vidíte a výborný houpací odpočívadla. Ve vnitřní Finské jsem vydržel 7 minut, bylo tam asi 150°C :-D Venkovní je pecka a 3x týdně prý probíhají rituály. Doporučuju
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    dneska Infinit?
    FEEX
    FEEX --- ---
    Znáte něco jako infinit v Bratislavě? nějak se mi nedaří nic vyguglit. Nebo klidně pěknou menší saunu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam