• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    JINX
    JINX --- ---
    Ma nejaky pozitivni efekt saunovani vice nez 3x tydne? Pripadne je potreba nejakym zpusobem doplnovat mineraly?
    HANZO
    HANZO --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: jo, na chvilku
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    chodíte/chodil někdo do sauny i s dětmi pod jeden rok? :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Nejlepsi ceremonialy ma Michal na Zlicine (tusim, ze dela i ve Stepu, ale jen sem zaslechl). Je videt ten zapal, ale vesmes predvadi “jen”, toceni s prosteradlem (takze nerusi a neurazi). Umi uzasne “mavat”. A kdyz mu reknem, ze teplota slaba, tak hodi nakonec extra jeste. Ale ja osobne mam ty “masakralni” nejradsi.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: no co myslíš:)
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: jsou aspoň nahoře bez stejně jako muži?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: souhlas, to už je moc i na mě, ale na druhou stranu, co jsem ve Stepu viděla, tak se mi líbily rituály od žen daleko víc, než od mužů:)
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: já jsem z toho článku rozpačitý. Mám rád rituály, ale spíše konzervativní s nerušící hudbou a světlem, ale na nějaký tanec skřítka bych tam asi zvědavý nebyl :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SAUNÉRKA: Lidi bavím jako skřítek i tanečnice, nahotu vnímám jako doktor - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...e-ceska-katerina-smidova-dv4-/lide-ceska.aspx?c=A171025_163204_domaci_fer
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Podle textu to vypada zajimave, ale kdyz nekdo uctuje za vstup 240,-, tak mi prijde divny uctovat jeste dalsich 20,- za prosteradlo a 500,- zalohu za zupan.

    Dejte vedet, az to nekdo vyzkousite :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    nová sauna
    Saunový svět :: Hotel Olšanka
    https://www.hotelolsanka.cz/sport/saunovy-svet/
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    IF_: ty jo, tak to mi nějak uniklo, to bude super kousek od domova ;), i když si myslím, že tam bude totál narváno :/
    TBC
    TBC --- ---
    VALENTINA: pro mne ze vsech saunii rozhodne nejlepsi, sekce venku je taky super.
    IF_
    IF_ --- ---
    Já jsme zvědavá na:

    Saunia Chodov
    http://www.saunia.cz/cz/chodov/chodov-uvod
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    IF_: jediná škoda, že tam nemám s kým jít a než tam někoho nalákám, tak akce určitě skončí :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    TBC: a je to tam tak pěkný jako ve Stepu?:) do Stepu se dá přes zimu chodit už jen ve všední den dopoledne nebo o víkendu po obědě:(
    TBC
    TBC --- ---
    SITH: ted uz to byva vecer nabitejsi i koncem tydne, takze idealni treba pondeli/utery
    SITH
    SITH --- ---
    Chodí někdo do saunia černý most? Kolik tam chodí lidí v porovnání se Stepem?
    IF_
    IF_ --- ---
    V casaku Oc Vivo Hostivar je kupon na vstup do Saunie 1 plus 1.
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    Kdybyste měli cestu do Vimperka, včera jsem vyzkoušel tamní saunu ve fitcentru Miš Maš. Hezká sauna 2-4 lidi, dvě lehátka s klidem na odpočinek, sprcha pouze v šatnách (bazének bohužel chybí). Pokud se zavřou všechny dveře v šatnách, hudba z fitka není slyšet. Pozitivní věcí bylo vědro s vodou a vůní na Aufguss :) Cena 150 Kč/90 minut pokud jdou dvě osoby.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam