• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MAR_TINA: no ty kraso, driv tam byl v tydnu vecerni za 550 cca? to mi prislo dost, ale okej... tohle je uplnej ulet... :(

    infinit v hotelu sen stoji pulku? aj...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAAL: nebudu to ani zkoušet

    Jinak kdo byste chtěl lázně a sauny římského typu - takový ty dlaždičky a nízký teploty, josu i v Babylonu v Liberci a jsou úplně jiné patro než aquapark a nesmí tam děti do 15 let. Cena taky v pohodě, i když já to měla jako součást ubytování úplně zadarmo.
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAR_TINA: jj čestlice jsou fakt ultra zlo, ještě jsem tam byl jelito o víkendu, takže jsem si to užil s extra balíčkem řvoucích děti.
    SITH
    SITH --- ---
    Moc masovka :( to radši step nebo saunii
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOukám na ty Čestlice a cena litr, včetně aquaparku, jedno že tam nechceš, každý ručník, župan a prostěradlo za příplatek a přístup pro děti všeho věku. Tak to fakt neeee.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KALIBAN: Vsechno rozhodne ne :).
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BAAL: okej, to je sice harpuna, ale uz to neni uplny scifi, zvlast v tyhle zemi kde je stejne vsechno 3x drazsi.
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAR_TINA: Jj cena je all in, vcetne obleceni, bot atd.

    Ano ano, cena 2k je v czk, to bylo nestastne napsano.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KALIBAN: 595 NOK je cca 1500, s pizzou těch 2K CZK
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAAL: vypadá to jako luxusní spa, kam bych si zasloužila jít. Sice se nechystám, ale ta cena je za vstup do toho všeho? Jako všechny sauny, vířivky, bazény atd.?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BAAL: vstup 6tisic kc na osobu?? nebo to chapu spatne? to teda musim rict, ze bych asi nekous to je fakt hardcode.. tak jen asi 8x vic nez ty cesltice
    BAAL
    BAAL --- ---
    Vas oblibeny pruvodce po serverskych saunach je zpet:-)

    Jsem v Oslo a hledal jsem nejakou saunu, kam muzu s pritelkyni a takovou kde nebudu muset mit plavky - jelikoz oboje je na severu zvykem, tak to chvilku trvalo, ale nasel jsem The Welle, fancy drahej hotel na predmesti se sauna svetem - neco jako Maximus v Brne rikal jsem si, ale ve skutecnosti o hodne lepsi. Zazil jsem tu nejlepsi ritualy v saune ever, tady ti hosi a divky fakt umi mavat, maji tu super sauny, dobry jidlo vsechno prima.

    Vlez bohuzel Norskych 2k/os, ale u vstupu kazdy nafasuje zufan, 2 rucniky a zabky plus je v cene obed. Takze na to ze jsem v nejdrazsi zemi na svete a vzpomenu si treba na srovnani s Cestlicema ktere taky stoji raketu, sem bych se rad vratil, uz jen protoze je to tu adult only - takze zadne rvouci hordy fakanu jako v Cestlicich.

    Je to tady bozi, pokud budete mit cestu kolem palecek hore!

    The Well Spa Resort - Velværeparadis 15 minutter fra Oslo | The Well
    https://thewell.no/
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Co příští úterý?
    Já už mám jiný program.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: nikdo nic? takže dnes tedy nic?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Hele já jako na další sraz myslím, jen prostě daně a nebyl na to čas...
    Takže co příští týden, úterý? Popřípadě dejte návrh na jiný termín.

    Jinak kdybych měla čas, ráda bych zašla sem.
    Kudy z nudy - Užijte si Saunafest v Aquapalace Praha
    https://www.kudyznudy.cz/aktuality/privitejte-prvni-jarni-dny-v-aquapalace-praha
    LITROP
    LITROP --- ---
    SPIKE411: zrovna vcera jsem byl...chodím kazdej tejden
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Saunovací sezóna nekončí. Ještě bych po práci někam zašel, třeba SK Žižkov, nepřidá se někdo?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Když se ze sauny stává architektonický zážitek | ASB Portal
    https://www.asb-portal.cz/architektura/kdyz-se-ze-sauny-stava-architektonicky-zazitek
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Kdybyste někdy měli cestu kolem nebo chtěli strávit příjemnou dovolenou s nádhernými saunami, stavte se v Seefeld in Tirol. Je to tu nádherný v zimě v létě...

    Bildergalerie | Olympiabad Seefeld | Olympiabad und Kongress Seefeld - Werbegemeinschaft Seefeld Sports
    https://www.seefeld-sports.at/olympiabad-kongress/olympiabad-1/impressionen

    Namátkou:



    LITROP
    LITROP --- ---
    KOPRETKA: no to nedam ve ct uz mame bejt Spanelsko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam