• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    NA_PYCZU: To je hezky.
    Nevite nahodou o necem podobnem v zapadnich cechach? :)
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Zdravím, kdybyste se vydávali do Hradce Králové, tak všemi deseti doporučuji toto https://www.saunanuuk.net/
    Teď o víkendu tam probíhal saunový festival Hiki joki a bylo to boží. Na stálo tam mají dvě sauny a ochlazovačku buď z konve nebo v Labi. Určitě budou mít i facebook.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    Zdravím, máte někdo zkušenost s těmito saunami? https://gardencube.cz/sauna-cube/
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    33-37°?! :( Ach jo - asi se definitivně řadím do kategorie "kansaiský důchodce" aneb "všechno pod 40° je moc studený!"
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MAR_TINA: Termální bazén! <3 Ten v Infinitu v senohrabech nemají. :( Musím do Brna... Teď ještě aby v něm nebyla zima... ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Byla jsem včera v infinit maximusv Brně a lepší saunový areál jsem u nás zatím nezažila. Asi to dělá i ta zahrada. A do termálního bazénu můžou lidi chodit se sklenicí prosecca, do vody a zírat z teplých bublin na nebe.
    Myslím že tahle zmlsaná civilizace brzo skončí :)))

    Škoda že to je Brno. Jako daleko, žádný vtip na Brno :D
    Hotel je uniformní klasika odpovídající počtu hvězd, ale stojí mi za to jít z wellness do pokoje kousek a v županu. Snídaně fajn.
    LITROP
    LITROP --- ---
    WHARARIKI: a mam tenclasik
    LITROP
    LITROP --- ---
    WHARARIKI:
    Podlazku mam ale ta je hlavne v zimne na snih,a teda kdyz to nesu tak nadvakrat je to neskladny nebo vozejcek
    WHARARIKI
    WHARARIKI --- ---
    LITROP: super, dik za info, tohle presne hledam.

    kterou verzi mas? normal, lux, cube?
    takze box na kameny i ta izolacni podlazka nejsou podle tebe nutny, je tak?
    a jak je to velky sbaleny? odhadem
    koukam kamna 17 kg, stan 8,3 kg, pokud se to da nejak dobre chytit, tak to jeden clovek kousek unese

    dekuju
    LITROP
    LITROP --- ---
    KRISHNA:Zdravim mam ji uz pres rok....vozim v dodavce....a ano pokud prikolikovana k zemi drzi ve vetru i bource, prislusenství...mam jen kamna zidlicka sekera pila na drevo,kartac teplomer,uplne na nosení v ruce max kousek...pronese se a vytopena na 70-80 cca v pulce vejsky bych rekl jeste dřív hodne jde o druh dreva.....kazdopadne muzu doporucit
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    WHARARIKI: tyjo, to je uplně skvělý! Taky mě zajímají recenze
    WHARARIKI
    WHARARIKI --- ---
    ahoj vsem! pokukujeme po mobilni saune morzh, rad bych poprosil o zkusenosti. jde mi hlavne o sbalitelnost, prenositelnost, jake je treba prislusenstvi, jak dlouho skutencne trva saunu rozehrat (je realnych tech 30 min jak uvadi prodejce?)

    pouzivate nekdo? jak jste spokojeni? unese to vsechno jeden clovek?

    predem diky a saunovani zdar!
    LITROP
    LITROP --- ---
    Jedno letní saunovaní na Sázavě

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MAR_TINA: wellness ano, hotel za me ne, neni tam nic spesl co by vyrovnalo tu cenu. spi jinde a tam si dej dopoledni wellness s malo lidma :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Včera jsem byla v Saunii na Čerňáku až do noční zavíračky a super. Venku až zima, lidí ne moc a samí krásní na pohled. V létě navíc mívají samé bonusy a lepší ceny.
    Jen jsem si říkala, že bych jednou mohla zkusit nějaký ten rituál. Vlezla jsem na "medový" rituál, hodně lidí v sauně s dlaždičkama, ok, v deset vlezl dovnitř saunér s kýblíkem a řekl: "Vás tu vítám a teď se všichni pomažeme medem." A tak jsme udělali :)))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SICKBOY4000: jo, tak trojku mě to stát bude, spíš víc, pokud si dám večeři.

    Zákazník se ptal, jestli vezmu zakázku za Brnem, tak jsem si řekla, že si to udělám jako výlet a vydělané z části utratím za velký relax. Párkrát do roka to tak dělám, zakázka, pak wellness, hotel, snídaně, na vůbec nikoho nemluvím, vůbec nic nemusím řešit a domů se vrátí zcela nová osoba.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MARIPOSA: My tam jezdíme hned po práci, a než propukne večerní nával, jsme už v privátní části. No, jsem zvědavá na nadcházející, opět dražší, sezónu.
    Každou neděli, když má otevřeno, chodím do místní, omšelé a neudržované sauny, kterou provozuje domorodý alkoholník. Kvůli přátelům, co už tam chodíme cca 15 let. Za pár šupů.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    MAR_TINA: Mně to tam v létě přijde lepší než v zimě, kdy jsou tam mraky lidí. Byla jsem tam na podzim o nějakém prodlouženém víkendu a měla jsem chuť odjet už první večer. Hotelové snídaně i obědy/večeře byly výborné.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: V tomto reference nemám. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: doufám, že mi nižší dojem kvůli letnímu počasí vylepší hotelová snídaně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam