• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    QUIP
    QUIP --- ---
    SUBVERSION: Ale ja jsem v te skupine, co ma rada v saune klid! :)
    Jedina vyjimka je takova pravidelna akce, co mame v uzavrenem okruhu pratel, kde si do sauny jdeme i popovidat a mame ji privatni pro sebe. Je nas tam asi 4-5, zadne prekrikovani, nikoho nerusime, nikdo nerusi nas.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    QUIP: imho je fajn mit moznost prohodit par slov s kamaradem v saune, ale parkrat me dostalo jak nekdo si na neco stezoval/ byl moc rozruseny, a fakt me to zasahlo, maly prostor, chces klid.. "hele rikam ji Blanko ty vole, si delas kozy ne?" a pak dalsich 10 minut vseljakych pomluv jakesi Blanky

    to ze si nekdo zasepta, je mi jedno, ale bavit se nahlas.. no ty to chces, ale potkat nekoho protivneho kdo ti vykeca diru do hlavy.. za me no thanx :)
    TBC
    TBC --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: tam je nekde sauna? vzdycky tam byly 3 parni komory...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    LUSINDA: Za nás je to top, ideálně tam být celý den a domu až ráno. Rituály, pečení chleba v sauně, pivní nebo medová sauna, bar přímo v bazénu. Pokud nechcete na tobogány, plavky ani nevozte. :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    byl jste nekdo z Vas v saunovem svete v Erdingu? stoji to za to? nikde jsem relevantni recenze nenasla
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    Hezky novy rok plny saunovani vsem! :)
    z Wellnes Relax Kolbenova!

    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    ja byl v saune bazen Barrandov, nahore - solna sauna. prakticky nikdo tam neni nahore vetsinou
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Já byl v Sauna spotu i v Sauny vltava několikrát.

    V Sauny vltava jsem byl asi třetí den, co tam otevřeli a oni celý aktivní, prej jak se mi tam líbilo, tak jsem jim řekl, že dobrý, jen že nejsou vidět ty přesýpací hodiny, protože nad nima neni žádný světlo a že je jich tam málo. Od tý doby se to nezměnilo a furt nejsou vidět. V tý velký sauně bejvaj fakt dobrý ceremonie, kde se chodí i dejchat ven. Líbí se mi teepee s buřtama (jakkoliv to je buranský) i plavání ve Vltavě.

    Ale Sauna spot mám stejně asi radši, maj studenější bazén, akorát mi připadá, že tam nějak hrozně smrděj sprchy pořád.
    SITH
    SITH --- ---
    SPIKE411: mno když jsem přišel do té spodní malé sauny pod schodama a chtěl jít na horní polici, tak jsem stoupl na spodní a ta se utrhla a praskla. Tak jsem upozornil obsluhu a chudák tam v tričku a kalhotech musel makat s aku vrtačkou a opravit to :))
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Jak tam bylo?

    Sauny Vltava fajn, doporučuju zkusit. Ale srovnání se Sauna Spotem vedle (aspoň s tou veřejnou částí) nemám.
    SITH
    SITH --- ---
    No já si zajdu zítra navečer na dvorce do Sauna Spotu, lepší venkovní posezení v Praze neznám. Vedle v sauna Vltava jsem ještě nebyl ale do řeky se mi skákat nechce :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: sedis v saune, kecas, po ocku se podivas na moje vypracovany trapezy... me to prijde porad v pohode, takova hospoda, ale na lezeni a nicnerikani uplne nedava smysl se dohadovat s vic lidma tam jit ne? :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    VALENTINA: no vcera 3 z nyxu a par mimo ale bylo to dopohody zadna tlacenice
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    já si prostě v sauně ráda lehnu, včerejší počet byl na mě moc, navíc neznám vůbec nikoho, takže příště raději v nějakém komornějším složení:)
    LITROP
    LITROP --- ---
    KALIBAN: tak to naopak pro zajemce treba
    SITH
    SITH --- ---
    A bavíme se tady stále i možném saunování jako saunování nebo to už podstatou uteklo někam jinam?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Tos měl napsat rovnou. 🙃
    (Já si říkal, jestli neděláš něco smíšeného.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SPIKE411: no kdyz trening byl parova akrobacie, coz znamena pul napul s 50ti kilovejma holkama :) to nevim jestli uplne je pro ty zajemkyne atraktivni :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Na druhou stranu… když tady někdy avizuješ, že jdeš po tréninku s dalšíma sportovcema do sauny… nějaké zájemkyně se tady najdou.
    Aneb dostal jsem vyhubováno. 😥 🤣
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOPRETKA: no minule jsme se tam pěkně roztahovaly.. se nedivim, že ten týpek utekl. Z tý sauna se začíná stávat klubovna :x)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam