• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Ta zatracená Saunia zase zdražila vstupné o 50.-Kč, neomezený vstup i s věrnostní kartou za 399.- už nedávám. Budu se muset poohlídnout po nějakém jiném podniku.
    Sauny zdražily o pětinu. A od ledna mohou ceny zvednout znovu - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-sauny-zdrazily-o-petinu-a-od-ledna-mohou-ceny-zvednout-znovu-40450260
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    máte tip, kde v Praze koupit v kamenné prodejně ručník a prostěradlo do sauny? ideálně klasicky bílé, ale třeba i s nějakým barevným lemem, abych si ho poznal
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    a opět platí, že pokud někdo máte účtenky za saunování (masáže, jóga, solná komora...) a nemáte pro ně využití, rád si je od vás vezmu a odměním se třeba pivem
    (VZP proplácí příspěvek pro dárce krve na saunování, ale v sauně, kam chodím, účtenky nevystavují)
    Dárci krve, plazmy, krevních destiček a kostní dřeně - VZP ČR
    https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/darci/darci-krve
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    INK_FLO: tak jestli ty inspekce/kontroly nejsou třeba z hygieny, protože podle recenze tady z loňský sezóny by tam asi něco našli
    já osobně tam ještě nebyl, ale určitě to chci zkusit, už jen proto, že jsou levnější než můj oblíbený Kayak a nabízej i ještě levnější permice na 10 vstupů
    Kayak permice nevede, ale míval vouchery na slevomatu a s tím byla cena docela v pohodě, ale letos je tam ještě nedali (na vířivku už tam mají)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    THAIGRR: tak ještě poznatek ze včera..
    Ta sprcha je tam fakt hrozná, aby to teklo musíš to držet.. nebo je v tom nějaký fígl, ale zatím jsem nepřišla jaký...
    Fén tam sice je, ale fenovat vlasy se s ním nedají.. takže doporučuji svůj, nebo čepici..

    Na druhou stranu je vidět, že se o to starají.. asi před měsícem, když jsem tam byla naposledy, tak jedna tryska ve vířivce docela dloubala do zad, ted ta vířivka byla seřízená a bylo to opravdu znát. Stejně tak bylo předtím prasklé prkno na schůdkách k vířivce a ted tam byly schůdky nové..
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    THAIGRR: skvělý, borec nás loni strašil, že neví jak to bude kvůli nějakým inspekcím/kontrolám....hrozba nutnosti chodit do wellness saun bez špetky spiritu zažehnána! :-). Btw. pravidelně tam chodí Erasmus studenti z Finska, což je u finské sauny možná trochu záruka kvality :-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    už se staví další sauna na lodi
    podle webu otevřou 4.11.
    Lázně na Lodi – Sauna na lodi v centru Prahy
    https://laznenalodi.cz/

    LITROP
    LITROP --- ---
    tak dnes opetovne Praza kdyby nekdo
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak včera opět Praža a prijemnych asi cca 5 lidi nejak kolem osmé
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    KOZICH2: My chodime sem, naprosta spokojenost, je to aspon trochu smer Zbraslav ...
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/3apnh9zdjQNff3zv5
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOZICH2: si pujc stan...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    THAIGRR: Záleží jak moc jsi náročný.. jako za mne když tam jdu s rodinou tak ok, asi i dobrý když potřebuješ něco pro více lidí(vstup je až pro čtyři lidi), vlastně je to jako na fotkách, ale ted posledně a už mi to tu říkalo i jiné ID že má tu zkušenost, nešli pořádně dovřít a zamknout venkovní dveře. Ale pokud hledáš nějak extra romantiku tak na to to tam je dost velký a takový sterilní.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KOPRETKA: je to tam dobrý? mám to za rohem a maj nějaký vouchery na slevomatu...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: a když mi pošleš ty DPPO tak to platím já.)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOZICH2: chodíme s rodinou do hotelu Otakar na synkáči. Ale to máš kapánek z ruky.. leda že bychom udělali nějaký společný mecheche z hokama.
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    PETRAELECTRA: Diky, tu znam. Spis je problem, ze pubertacky nechteji jine lidi stydi se. Nez nizka teplota. Nejaka, kde by byla moznost si pronajmout celou saunu, klidne malinkou hotelovou..
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOZICH2: já chodím do Kiju kiju do Radotína, so a ne je to vyhrazené pro rodiny i menší teplota vhodná pro děti.
    SAUNA Kijukiju | Biotop Radotín
    https://biotopradotin.cz/sauna/
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    Nemate tip na nejakou mensi privatni saunu praha (zbraslav), berounka a okoli? Mely jsme tu jednu fajn saunu ale tu zrusili a holcicky se do spolecne stydi.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    THAIGRR: No měli otevírat už v úterý (zrušili mi rezervaci/vrátili peníze) a že otevřou dneska, ale včera už v rezervačním systému taky nejednou zmizely všechny sloty… tak snad jim to zítra vyjde teda. :)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    od zítra otevírá sauna v Kayak Beach Baru na Vltavě
    akorát zase zdražili, 200 Kč/hod :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam