• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SICKBOY4000: letmo. Večer.
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    MAR_TINA: Ve ktere? Ja byl jednou pres poledne v Letmo a byl jsem spokojeny, akorat jsem se pak nachladil, pac jsem porad lital po terase.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Včera jsem byla v saunii v Brně a překvapil mě nižší komfort proti pražským. Mimo sauny chladno, to člověk chce mrznout v odpočívárně. A hluk všude krom míst, kde byla cedule nerušte. Takže ticho jen v saunach a jedné odpočívárně. Okolo baru byli lidi hlasití jak v hospodě.
    A k celodennímu vstupu bylo jedno pití a jedno malé jídlo zadarmo.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    AUSSIE: no já chodím do Stepu za 375,- na 2,5 hodiny.. takže za tu cenu mi neomezený vstup zní fajn.. asi tu Saunii konečně prudnu, jezdit do Saunie, nebo Stepu mám na stejno. Ale já tak straně nerada chodím někam, kde to neznám...(((
    SITH
    SITH --- ---
    AUSSIE: jj, byl jsem včera a ta cena mi vyrazila dech, plus ta jejich limonáda za 80kč je taky peklo :)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Ta zatracená Saunia zase zdražila vstupné o 50.-Kč, neomezený vstup i s věrnostní kartou za 399.- už nedávám. Budu se muset poohlídnout po nějakém jiném podniku.
    Sauny zdražily o pětinu. A od ledna mohou ceny zvednout znovu - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-sauny-zdrazily-o-petinu-a-od-ledna-mohou-ceny-zvednout-znovu-40450260
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    máte tip, kde v Praze koupit v kamenné prodejně ručník a prostěradlo do sauny? ideálně klasicky bílé, ale třeba i s nějakým barevným lemem, abych si ho poznal
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    a opět platí, že pokud někdo máte účtenky za saunování (masáže, jóga, solná komora...) a nemáte pro ně využití, rád si je od vás vezmu a odměním se třeba pivem
    (VZP proplácí příspěvek pro dárce krve na saunování, ale v sauně, kam chodím, účtenky nevystavují)
    Dárci krve, plazmy, krevních destiček a kostní dřeně - VZP ČR
    https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/darci/darci-krve
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    INK_FLO: tak jestli ty inspekce/kontroly nejsou třeba z hygieny, protože podle recenze tady z loňský sezóny by tam asi něco našli
    já osobně tam ještě nebyl, ale určitě to chci zkusit, už jen proto, že jsou levnější než můj oblíbený Kayak a nabízej i ještě levnější permice na 10 vstupů
    Kayak permice nevede, ale míval vouchery na slevomatu a s tím byla cena docela v pohodě, ale letos je tam ještě nedali (na vířivku už tam mají)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    THAIGRR: tak ještě poznatek ze včera..
    Ta sprcha je tam fakt hrozná, aby to teklo musíš to držet.. nebo je v tom nějaký fígl, ale zatím jsem nepřišla jaký...
    Fén tam sice je, ale fenovat vlasy se s ním nedají.. takže doporučuji svůj, nebo čepici..

    Na druhou stranu je vidět, že se o to starají.. asi před měsícem, když jsem tam byla naposledy, tak jedna tryska ve vířivce docela dloubala do zad, ted ta vířivka byla seřízená a bylo to opravdu znát. Stejně tak bylo předtím prasklé prkno na schůdkách k vířivce a ted tam byly schůdky nové..
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    THAIGRR: skvělý, borec nás loni strašil, že neví jak to bude kvůli nějakým inspekcím/kontrolám....hrozba nutnosti chodit do wellness saun bez špetky spiritu zažehnána! :-). Btw. pravidelně tam chodí Erasmus studenti z Finska, což je u finské sauny možná trochu záruka kvality :-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    už se staví další sauna na lodi
    podle webu otevřou 4.11.
    Lázně na Lodi – Sauna na lodi v centru Prahy
    https://laznenalodi.cz/

    LITROP
    LITROP --- ---
    tak dnes opetovne Praza kdyby nekdo
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak včera opět Praža a prijemnych asi cca 5 lidi nejak kolem osmé
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    KOZICH2: My chodime sem, naprosta spokojenost, je to aspon trochu smer Zbraslav ...
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/3apnh9zdjQNff3zv5
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOZICH2: si pujc stan...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    THAIGRR: Záleží jak moc jsi náročný.. jako za mne když tam jdu s rodinou tak ok, asi i dobrý když potřebuješ něco pro více lidí(vstup je až pro čtyři lidi), vlastně je to jako na fotkách, ale ted posledně a už mi to tu říkalo i jiné ID že má tu zkušenost, nešli pořádně dovřít a zamknout venkovní dveře. Ale pokud hledáš nějak extra romantiku tak na to to tam je dost velký a takový sterilní.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KOPRETKA: je to tam dobrý? mám to za rohem a maj nějaký vouchery na slevomatu...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: a když mi pošleš ty DPPO tak to platím já.)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOZICH2: chodíme s rodinou do hotelu Otakar na synkáči. Ale to máš kapánek z ruky.. leda že bychom udělali nějaký společný mecheche z hokama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam