• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    XBAHNO: jjnpsal jsem o ní mam tu od Morzhu vozim v dodavce a muzu jen doporucit
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    22DAEMON: tam se nedá ochladit venku.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    XBAHNO: já jsem v září objednal morzh. Mají problém s dodánim kámen, ale měli by mít brzo náhradu z finská. Jsem taky zvědav jaký to bude. Někdo tady o tom psal, že ji používá u obytné dodávky. Hledej v historii
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    VRATENKA: To ne, pokud to byly podminky te privatni sauny.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LITROP: stanová sauna, to mě vcelku zaujalo... Spíš teda že nad ní taky přemýšlím. Nějaký osvědčený typ, zkušenosti a tak?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    SICKBOY4000: fakt je možný tam nahatej vylézt do nějakýho venkovního prostoru? Na fotkách nic takovýho nevidím, ale bylo by to super. A vířivku teda taky úplně neinzerují, vidím jenom ochlazovací sud.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nemáte tip na příjemnou soukromou saunu + vířivku, kde je možný se dochladit venku? Stačí aby se vlezli 4 lidi. Praha
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak pokuud alespon trochu nesnaží tak nedele jak padne tma....stanova sauna...centrum Ph.....spíš pro skalní....zázemí, pitivo sezeni...bohuzel voda jen na osprchovani....(proto ať sněží).......tak pokud ....místo v sz
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    KOPRETKA: Co hotel Grand a hned vedle mas tu Letmo Saunii? Cerny sulin pobliz :-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Asi fakt pojedu do Brna, nemáte někdo nějaký typ na hotel s dobrou saunou, wellnesem co nejblíže od toho černýho šulina, ze kterýho padají kuličky..?
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    ALDARION: Jop, popsal jsi to úplně přesně :). Je to nad tím squash centrem
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    _ALEXA_: SB Centrum je ten squash na Košíku, ulice K Horkám, naproti pumpě OMV? (Nevím jak to popsat, je to taková díra uprostřed ničeho na začátku toho zarostlého Trojmezí, na spojnici mezi Hostivaří a Jižňákem. :D)
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Mě ty ceny taky začaly dostávat, tak jsem si udělala menší průzkum a dnes jsem byla v pražským SB Centru za 265 Kč bez časovýho omezení. Ta cena platí snad do 16h. Hezký prostředí, rozpálená sauna, ledovej bazének, vše jak má být. Chystám se ještě do Pražačky, ale tam se trochu bojím
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SICKBOY4000: letmo. Večer.
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    MAR_TINA: Ve ktere? Ja byl jednou pres poledne v Letmo a byl jsem spokojeny, akorat jsem se pak nachladil, pac jsem porad lital po terase.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Včera jsem byla v saunii v Brně a překvapil mě nižší komfort proti pražským. Mimo sauny chladno, to člověk chce mrznout v odpočívárně. A hluk všude krom míst, kde byla cedule nerušte. Takže ticho jen v saunach a jedné odpočívárně. Okolo baru byli lidi hlasití jak v hospodě.
    A k celodennímu vstupu bylo jedno pití a jedno malé jídlo zadarmo.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    AUSSIE: no já chodím do Stepu za 375,- na 2,5 hodiny.. takže za tu cenu mi neomezený vstup zní fajn.. asi tu Saunii konečně prudnu, jezdit do Saunie, nebo Stepu mám na stejno. Ale já tak straně nerada chodím někam, kde to neznám...(((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam