• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    KOPRETKA: never mind, uz koukam na google ;)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    DOBYTEK: na maximus tu jsou tuším reference.. jen prostě vypadal jako někdo kdo fakt chodí pravidelně, takže měl přehled i o cenách a co říkal, tak jemu se tam moc nelíbí, asi že moc velký, neptala jsem se
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    KOPRETKA: Maximus blby, jo? A nevis, co se mu tam nezdalo? Me to zaujalo na vikend, ale zas nechci se cely vikend vztekat
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Byli jste někdo v hotelu Avanti v Krpoli? Plánuju tam 2 noci přespat a saunu mám díky tomu zadarmo, tak kdyby někdo měl nějaké tipy.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Takže lidi, jelikož jsem v Brně, dnes jsem byla zde https://rasinova.starez.cz/

    plusy:
    je to neuvěřitelně zajímavý místo, ten vnitřek mě uchvátil (no asi to není pro každýho, ale já si to vybavení užila)
    všichni strašně milí a ochotní
    max lidí 38 a to když tam jsou dvě sauny pro 15 je docela dobrý, takže když jsem byla já, mohlo nás tam být tak 15-18 a nebylo přeplněno.
    kýbl vody, led a hlavně kneippův chodník
    je tam důchodce, který na vše dohlíží a má tam lednici s alko i nealko pivem, sedí v takový kabince a je strašně v pohodě.
    kelímky na natočení vody, je tam pítko (jo tak ty mi přišly strašně komický, ale říkat proč nebudu)

    mínusy
    když vstupujete do šaten, začne to počítat čas a potom si to musíte u východu pípnout aby vás to pustilo ven(nebo doplatit) já doplácela 80,- a to jsem fakt makala
    Ve vstupném je 1,5 od toho pípnutí do šaten a je to teda v patře, takže do sauny obíháte celý bazén a prostě to i s oblečením není reálný
    v ceně je prostěradlo a ručník si dokupujete za 25,-

    A zakecala jsem se tam s pánem, co vypadal jak Josef Maršálek, a ten teda měl dobrej přehled o místních saunách a o Maximus nemluvil nejlépe a to prý bydlí vedle.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    XBAHNO: mám od září objednanou morhz a nemají skladem kamna. Snad dorazí příští týden.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LITROP: Takhle - přemýšlím, jestli to koupit, nebo jestli ještě chvíli šetřit a postavit si vlastní, stabilní dřevěnou. Místo mám víceméně ideální, o to nic, ale zase ta stabilní bude tak o nulu dražší a na tuhle sezonu to určitě nedám. Tak mám dilema...
    LITROP
    LITROP --- ---
    XBAHNO: jjnpsal jsem o ní mam tu od Morzhu vozim v dodavce a muzu jen doporucit
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    22DAEMON: tam se nedá ochladit venku.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    XBAHNO: já jsem v září objednal morzh. Mají problém s dodánim kámen, ale měli by mít brzo náhradu z finská. Jsem taky zvědav jaký to bude. Někdo tady o tom psal, že ji používá u obytné dodávky. Hledej v historii
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    VRATENKA: To ne, pokud to byly podminky te privatni sauny.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LITROP: stanová sauna, to mě vcelku zaujalo... Spíš teda že nad ní taky přemýšlím. Nějaký osvědčený typ, zkušenosti a tak?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    SICKBOY4000: fakt je možný tam nahatej vylézt do nějakýho venkovního prostoru? Na fotkách nic takovýho nevidím, ale bylo by to super. A vířivku teda taky úplně neinzerují, vidím jenom ochlazovací sud.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nemáte tip na příjemnou soukromou saunu + vířivku, kde je možný se dochladit venku? Stačí aby se vlezli 4 lidi. Praha
    LITROP
    LITROP --- ---
    Tak pokuud alespon trochu nesnaží tak nedele jak padne tma....stanova sauna...centrum Ph.....spíš pro skalní....zázemí, pitivo sezeni...bohuzel voda jen na osprchovani....(proto ať sněží).......tak pokud ....místo v sz
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    KOPRETKA: Co hotel Grand a hned vedle mas tu Letmo Saunii? Cerny sulin pobliz :-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Asi fakt pojedu do Brna, nemáte někdo nějaký typ na hotel s dobrou saunou, wellnesem co nejblíže od toho černýho šulina, ze kterýho padají kuličky..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam