• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    GIO
    GIO --- ---
    TAPINA: ale tak obecne by to zas tak olbrimi problem byt nemusel, coz..?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no asi jo - sorry ja sem ted cely dny v praci a pritel to ma v rezii - a jako chlap se k tomu stavi tak, ze mi nic skoro nerekne, ja bych vedela hnedka :)) ale podle misek si myslim, ze pije v pohode. spis min zere bych rekla.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Je i jitrocelový sirup bez cukru, ten je teda vhodnější.
    GIO
    GIO --- ---
    kontrolni otazka, pije normalne?
    GIO
    GIO --- ---
    jasne
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    a co cukr v tom obsazeny, to je oka?
    GIO
    GIO --- ---
    tak, slovo odbornka,)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Sirupy proti kašli můžou psi v dětském dávkování v podstatě adekvátně. A ti nejmenší prostě trošku :o)
    GIO
    GIO --- ---
    hele to neni zadny tezky lecivo, proste bych mu dala lzici, mensimu psovi lzicku, porovnavat treba s adekvatni velikosti ditete, deti to muzou, tak podle toho.)
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    a 30kg?
    ;)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    GIO: jak doporučuješ dávkovat jitrocelový sirup psovi co má 12 kilo?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    aha, diky moc, nska ji ho koupim a zahajim jitrocelovou lecbu :)
    ja totiz myslela, jestli tam nema treba chomac chlupu v tom krku, ale fakt asi ne.
    GIO
    GIO --- ---
    zkusi ji dat treba jitrocelovy sirup, tim nic nezkazis, a mohlo by ji to ulevit, ona se ta nemoc casto nicmi jinym nez sirupem proti kasli neleci. atb se davaji jen u tezsich forem a rizikovych pacientu s velmi tezkym prubehem..
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    prave, ja si myslim, ze tam nic nemá, spis mi to sedí na tu laryngot. teda asi.
    jinak penu jsem zadnou nezaregistrovala. ale dáví se
    GIO
    GIO --- ---
    no oni pri te laryngotracheitis, ktera je infekcni a dost ted radi, zvraci jakoby takovou penu bilou, ale predtim se davi... ale nedes se, nebylo by to nic zavazneho.. cizi predmet v krku teda nevidis? ten by ale podle me zkousela vypudit soustavne, ne zachvatove..
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    smarja...
    pěna? ted nejak nerozumim....
    GIO
    GIO --- ---
    no nastydla ne, ale laryngotracheitida by to byt mohla. pena davena teda zadna?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    to mi prijde, ze nekasle.
    trochu ji tece z cumacku...

    myslite, ze je nastydlá?
    GIO
    GIO --- ---
    a kasle?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ahojky mam dotaz - ale nevim moc , jak to popsat.
    co to muze byt, kdyz se deje toto:
    ma fenka mela dva takovy jakoby zachvaty , zaclo to predevcirem vecer, vypada to, jako by se nejak davila - tezko polyka (a tak jakoby dablovane - to je tezky popsat) a ma tendence zvracet, ale nic z ni nejde, furt neco lize, hodne treba koberec nebo gauc. pak den nic a vcera znovu, preslo ji to nekdy v noci. zkousela jsem se ji divat do tlamy a rukama jsem ji sahala na krk, jeslti tam treba neco neucitim - ale nic.
    tusite , co to muze byt? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam