• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GIO: To zas ne.
    GIO
    GIO --- ---
    TAPINA: ale tak obecne by to zas tak olbrimi problem byt nemusel, coz..?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no asi jo - sorry ja sem ted cely dny v praci a pritel to ma v rezii - a jako chlap se k tomu stavi tak, ze mi nic skoro nerekne, ja bych vedela hnedka :)) ale podle misek si myslim, ze pije v pohode. spis min zere bych rekla.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Je i jitrocelový sirup bez cukru, ten je teda vhodnější.
    GIO
    GIO --- ---
    kontrolni otazka, pije normalne?
    GIO
    GIO --- ---
    jasne
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    a co cukr v tom obsazeny, to je oka?
    GIO
    GIO --- ---
    tak, slovo odbornka,)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Sirupy proti kašli můžou psi v dětském dávkování v podstatě adekvátně. A ti nejmenší prostě trošku :o)
    GIO
    GIO --- ---
    hele to neni zadny tezky lecivo, proste bych mu dala lzici, mensimu psovi lzicku, porovnavat treba s adekvatni velikosti ditete, deti to muzou, tak podle toho.)
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    a 30kg?
    ;)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    GIO: jak doporučuješ dávkovat jitrocelový sirup psovi co má 12 kilo?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    aha, diky moc, nska ji ho koupim a zahajim jitrocelovou lecbu :)
    ja totiz myslela, jestli tam nema treba chomac chlupu v tom krku, ale fakt asi ne.
    GIO
    GIO --- ---
    zkusi ji dat treba jitrocelovy sirup, tim nic nezkazis, a mohlo by ji to ulevit, ona se ta nemoc casto nicmi jinym nez sirupem proti kasli neleci. atb se davaji jen u tezsich forem a rizikovych pacientu s velmi tezkym prubehem..
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    prave, ja si myslim, ze tam nic nemá, spis mi to sedí na tu laryngot. teda asi.
    jinak penu jsem zadnou nezaregistrovala. ale dáví se
    GIO
    GIO --- ---
    no oni pri te laryngotracheitis, ktera je infekcni a dost ted radi, zvraci jakoby takovou penu bilou, ale predtim se davi... ale nedes se, nebylo by to nic zavazneho.. cizi predmet v krku teda nevidis? ten by ale podle me zkousela vypudit soustavne, ne zachvatove..
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    smarja...
    pěna? ted nejak nerozumim....
    GIO
    GIO --- ---
    no nastydla ne, ale laryngotracheitida by to byt mohla. pena davena teda zadna?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    to mi prijde, ze nekasle.
    trochu ji tece z cumacku...

    myslite, ze je nastydlá?
    GIO
    GIO --- ---
    a kasle?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ahojky mam dotaz - ale nevim moc , jak to popsat.
    co to muze byt, kdyz se deje toto:
    ma fenka mela dva takovy jakoby zachvaty , zaclo to predevcirem vecer, vypada to, jako by se nejak davila - tezko polyka (a tak jakoby dablovane - to je tezky popsat) a ma tendence zvracet, ale nic z ni nejde, furt neco lize, hodne treba koberec nebo gauc. pak den nic a vcera znovu, preslo ji to nekdy v noci. zkousela jsem se ji divat do tlamy a rukama jsem ji sahala na krk, jeslti tam treba neco neucitim - ale nic.
    tusite , co to muze byt? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam