• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    nejdriv Hills I/D ale pak jsem musela přejít na Hills d/d a to teprve zabralo
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    MANXX: už jsem to měla u dvou depozitních koček(ne ve stejný čas, ani se nepotkaly) a Entizol zabral, ale musela jsem u toho taky krmit dietní granule, protože normální nesnesly...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MANXX: Krev tam zdaleka vždycky být nemusí. No a on to může mít už dávno, klidně celý život, protože dokud je parazitů rozumné množství, tak se neprojevujou. Asi došlo k nějakému oslabení střevní imunity, takže se přemnožili.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MANXX: Když odkapává všude, tak docela snadno :o) Ale on by člověk musel mít slabou imunitu, aby se to rozjelo do klinické podoby, si myslím. Přenos ze zvířete na člověka není nijak častý.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MANXX: Entizol. Mám za to, že Giardia stojí za většinou těch "záhadných průjmů koček", včetně těch, kde se žádný původce nepotvrdí. Entizol na ně totiž vždycky zabere.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ja mam krabicku doma...
    dala sem vcera kampine jednu polévkouvou lzici, ze zacatku na me koukala, co to jako zase je!!! ale nakonec to slizala a myslim, ze ji to chutnalo.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GIO: ne a krabicku taky uz nemam.
    GIO
    GIO --- ---
    vis z hlavy, pro jak velke dite je tato davka?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Jitrocelovej sirup sem dostala v lekarne instrukce davkovat kavovou lzicku 3x denne na 30kg psy. Zabral moc pekne.
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    Tak mám nejspíše doma psího alergika (jako kdyby nestačila sbírka alergií mých vlastních). Zatím se dva měsíce bude zkoušet, jak zabere dieta, další se uvidí. Projevy jsou zatím mírné, tak to snad v tomhle stavu udržíme co nejdéle...Ale radost z toho nemám, to ne...
    GIO
    GIO --- ---
    ANABEL_LEE: to jsem cekala, ale o ja jaksi nemam na bedrech, to je jeji boj,))


    KAMPA: on problem je cokolada, jako takova, ktera je pro ne jed, ale neni to tak, ze by tricetikiovy pes sned kousek cokolady a potupne zhynul, mensimu psovi to ale muze dost ublizit
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no minule mi kampina sezrala brusinky v jogurtu a obcas se ji podari nekde objevit susenku nebo cokoladu...:/ ackoliv se to snazime davat na lednici , aby se k tomu nedostala.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: pes se cpe sam, cukrem ve forme strudlu a minizakusku a tak podobne :D
    GIO
    GIO --- ---
    tak fajn, jinak psa cukrem teda umyslne necpu.)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GIO: To zas ne.
    GIO
    GIO --- ---
    TAPINA: ale tak obecne by to zas tak olbrimi problem byt nemusel, coz..?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no asi jo - sorry ja sem ted cely dny v praci a pritel to ma v rezii - a jako chlap se k tomu stavi tak, ze mi nic skoro nerekne, ja bych vedela hnedka :)) ale podle misek si myslim, ze pije v pohode. spis min zere bych rekla.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Je i jitrocelový sirup bez cukru, ten je teda vhodnější.
    GIO
    GIO --- ---
    kontrolni otazka, pije normalne?
    GIO
    GIO --- ---
    jasne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam