• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    KREMZINA
    KREMZINA --- ---
    Mám dotaz, mojí papillonce se vedle jedné bradavky udělala malá boulička, moc si na to nenechá sáhnout, ale jinak je veselá, hravá a má normální chuť k jídlu. Tal nevím, mám to řešit? Je jí 12, vždycky byla zdravá a obávám se, aby jí případný stres na veterině neublížil víc než ta boulička. Dělají se fenkám u bradavek nějaké tukové tumory?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: mno kdyby sis chtěla byt jista stopro, tak foresto. Má delší účinek, takže nevyjde o tolik dráž.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    CAMELLA: no, jako hrajou si spolu a kousou se.. ale je fakt ze arnost ma ten obojek schovanej v srsti..
    prave sem se scaliborem byla dycky spokojena a je i za dobrou cenu..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERCA_ZABA: imho pokud ho kocour nebude vyloženě nějak ožužlávat atd, tak mu nic nehrozí
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    muzu dat arnostovi scalibor, kdyz mame kocku doma?
    loni ho mel, ale ted me v eshopu zarazila hlaska, ze se to nema..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    njn. takovým psům bych dávala ten pro koně :))
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CAMELLA: Ten psí, 500 ml. "Levným" myslím, že za tu cenu vydrží 40kg psovi na 50 dní, zatímco třeba Alavisy by spořádal dva, ne-li tři (teď nevím přesně dávkování)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TAPINA: jo, ale ty dáváš ten konský, ne? My dáváme ten co je určený pro psy a kočky a ten bohužel rozhodně není levný a vydrží kočce asi 3 měsíce.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CAMELLA: Na jak dlouho ho tak kočka má? :o) Já ho hlavně dávám velkým psům, protože jim docela vydrží a vychází levně.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MUI: u nás máme dobré zkušenosti s aptus aptoflex sirupem. Kočkám obvykle chutná a obsahuje vše
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MUI: To vypadá složením dobře. Nebo Colafit pro kočky, ten je s příchutí šanty a mají ho rády, ale je to jen čistý kolagen, takže ne na pokročilou artrózu, spíš jen prevence.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Srubka - jo to je mozny, ja mam kratkosrstaka...:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    TAPINA: No jasný, ale třeba kiltix nám funguje spolehlivě.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SRUBKA: Ono obecně u dlouhosrstých jsou někdy obojky problém, protože nejsou pořádně v kontaktu s kůží.
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    KAMPA: Mně na dlouhosrstýho psa tenhle obojek absolutně nezabral. Takže vhodný asi jen na krátkosrstý...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Aha, od těch většina věcí funguje slušně, s obojkama teda zkušenost nemám.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TAPINA: to sem si bohužel myslelela a přesně to sem nechtěla slyšet .) ale zas věci od barona mi přijdou, že už to má nějakou pověst a tak, tak snad to bude dobrý
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Když ona je pravda, že z přírodních věcí psům kolikrát něco škodí mnohem víc, než otestovaná a registrovaná chemie.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    kočku nemáme, ani nikdo v rodině, tak to zkusim. sama používám hodně přírodních věcí, snažím se vyvarovat chemie, kde to jde, tak se mi nechce lolinu "zasírat" pipetama a podobnýma věcma. sem v tomhle trochu hipík .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam