• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MAIKOR: většina lékáren má jen frontline a na požádání ti něco objednají
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MAIKOR: čuba jich má ke stáru plno a člověk si zvykne :) Bývají někdy na ústí mazových žlázek a dělají se na nich takové čepičky z mazu, je dobré to občas vymáčknout trochu, aby se neucpaly (ty žlázky). Na hodně velkou na místě, kam si nedosáhla, mi zabral duofilm, ale ty menší nechávám na pokoji.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    aha, ok.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAIKOR: To nevím, ono se teď něco v těch pravidlech měnilo a já už jsem ztratila přehled, co je volně prodejné.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    dá se koupit normálně ve zveráku nebo jen u lékaře?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAIKOR: Já mám v oblibě Duowin.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jo, na víčku jsme jí to nechali odstranit při kastraci. Tak ok, smířím se s tím, že se budu lekat kolik má klíšťat :)) A snad žádné nepřehlídnu.
    Která pipeta je nejúčinější proti klíšťatům? Obojek se mi osvědčil Scalibor, ale chtěla bych zkusit pipetu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAIKOR: Nechává se to, jen ty, které jsou na místech, kde by něčemu vadily (třeba oční víčka) se řeší chirurgicky. Když k tomu někdo má sklony, tak se stejně dělají pořád další.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CAMELLA: to je pravda :)
    TAPINA: takže to nestojí ani za zkoušku? Některý má na místech kam si nedosáhne... A co s nimi jinak dělat? Nechat se mi jí to nechce, protože rostou.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAIKOR: Ty stařecké bradavice jsou navíc něco jiného, než infekční bradavice, na které zabírá vlaštovičník.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAIKOR: jenže lidi si to neolížou :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ale na bradavice se u lidí používá.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAIKOR: vlastovičník je jedovatý i pro lidi...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Psici se začaly objevovat takové stařecké výrůstky jakoby bradavice. Můžu jí na to dát vlaštovičník? Není pro psy jedovatý?
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    LANTHAL: Diky!
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    LUCIIE: v UK se možná budou prodávat jiný značky, tak těžko radit.. ale koukám, že třeba Drontal seženeš asi i tam: http://www.vetuk.co.uk/dog-worming-cat-worming-drontal-for-cats-c-17_24/drontal-cat-worming-tablet-packs-p-5690
    U nás je to k dostání i v lékárně, a je to naprosto dostatečné odčervení pro dospělou kočku.
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    Cau, neporadite mi nekdo jak odcervit kocku? Znacky produktu atd.?! Nemyslim si, ze ji neco je..ale chodi ven.. Tak jako prevenci... Jsou ji 3. A nechce se mi s ni na veterinu, protoze je z toho uplne mimo a hlavne to tady v UK dost stoji.:/
    XAJA
    XAJA --- ---
    TAPINA: :D
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TAPINA: teda takhle řečeno to... ehm... vyvolává velmi divné asociace :DDD
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SNELA: Ano, pracovní i osobní :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam