• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    CAMELLA: to jsou tyhle? http://www.spokojenypes.cz/antiparazitika-pro-psy-pinzety/hacek-na-klistata-o-tom-2ks?id=67016 přemýšlím že je pořídím mamině, ona je na ty letní "broučky" úplně nemožná a s každým novým klíštětem se vždycky čeká, až přijedeme na návštěvu :-/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HJURVAJS: A proč? Vždyť je to jedno, tak budou spokojení dva, žádné nežádoucí účinky to nemá.
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    TAPINA: díky, tam je zase problém že mám v místnosti ještě jednoho psa a moc nechci aby ho to "zasáhlo" taky..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TESSS: Rozhodně nejsi jediná, kdo s tím chodí :o) Většinou lidem, co přijdou s klíštětem, názorně předvedu kouzlo s háčkem a rovnou si to i koupí. Ale někdo chodí pokaždý, že prostě na klíště nesáhne, to není nic proti ničemu. Klíště je taky zdravotní problém :o)
    TESSS
    TESSS --- ---
    CAMELLA: diky, koupim, zkusim a uvidim :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: jinak vypadá to takto:

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TESSS: háček je mnohem lepší než krokodýl. Pomocí krokodýla ho můžeš přetrhnout, háčkem nikoliv :)
    ale klidně si i vem toho krokodýla a nech se to naučit :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    CAMELLA: mam takovy ty klesticky - krokodyla a stejne jsem marna...
    ale dik, az tam dnes zase pujdu, budu si pripadat trochu lip :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TESSS: pořid si na to háčky, s těmi ho vyndá každý :). Ale jinak blby to není, však i od toho veterináři jsou :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    je blby kdyz chodim na veterinu, aby vyndali psovi kliste? Ja to neumim a nez mu to rozrejpat, tak dam radsi veterinarce 50 kc, ale prijdu si jako debil....
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HJURVAJS: Můžeš zkusit místo obojku feromonový difuzér do zásuvky.
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    mám trochu problém s čubou není to ale zdravotní problém.. trpí separační úzkostí.. sice jí ráno vyběhám aby byla unavená, dostane spoustu hraček naplněných pamlsky apod. ale jakmile jsem v práci hrozně doma štěká.. už nám kvůli tomu sousedi rozbili dveře a zvonek.. přemýšlela jsem o tom feromonovém obojku jestli by nám nezabral.. ale bojím se že si ho sundá..jak to vypadá? ona totiž pokud by ho sundala tak ho i sežere :-/
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    LUUCA: jestli je po zdravotní stránce všechno ok a nic v tom nemá a není to alergie a pod., tak zkuste nasadit protistresový obojek - já zkoušela tenhle:

    SERGEANT'S Feromonový obojek pro psy SETTLE down 55cm - Nervozita a stres | HappyPet.cz
    http://www.happypet.cz/...vozita-a-stres/1185-sergeant-s-feromonovy-obojek-pro-psy-settle-down-55cm/
    a sice to nechutně sladce smrdí, ale na psiska to docela zabíralo.

    Můžete přidat i nějaké přírodní uklidňovací tabletky nebo kapky - celkem dobré zkušenosti mám s těmahle:
    Serene-UM drops 100 ml od 250 Kč - Heureka.cz
    http://krmivo-a-vitaminy-pro-kocky.heureka.cz/serene-um-drops-100-ml/

    a nebo Relaxis (http://www.woykoff.com/relaxis)

    - koupit se to všechno dá leckde, stojí za to pohledat, kde zrovna maj nejlepší cenu.
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    nas pes si z nejakeho duvodu porad obnovuje ranu na tlapce... vzdycky to rozlize, vyzkouseli jsme ruzne boticky, obvazy, kosik... vzdycky to uz zacne zarustat chlupama a stejne se do toho pusti znova. Zije na zahrade, pravidelne se venci, nic se pro ni nezmenilo, akorat v lete prisla o jednu z panicek, ranu ma tak tri mesice. veterinar to jen osetril ale dlouhodobe reseni neporadil. nemate nekdo zkusenost s necim podobnym?
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA: nestacil by "domaci lekar"?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: nojo, kdyby to bylo tak jednoduchý, tak snad ani nemusí veterináři/lékaři být :). By stačilo mít program, kam by člověk napsal "mam červeny tlapky" a ono by mu to řeklo "Je to alergie, sežer prášky a,b, c,d a bude to dobry":D
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA: Projevilo se to včera, takže jdeme k doktorovi až dneska no, ale vzhledem k tomu, že se to projevuje stejně jsem myslela, že to bude to samý...ale to se uvidí až večer. Já jen, jestli s tím někdo nemá zkušenosti...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: sorry, nedočetla jsem další post...takže domněnka byla správná :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a sametky se vyskytují pouze v pozdním létě/na podzim..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: počkej, chápu to tak, že minule vám vet řekl, že jsou to paraziti z trávy a ty ted usuzuješ, že je to to samé? Že jsi ted u veterináře nebyl?
    Ono totiž, minule ti paraziti z trávy asi byly sametky...ale ne všechny rudé tlapky dělají sametky, výsledek může byt stejný, ale puvod jiný..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam