• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    VERCA_ZABA: ja tuhle jednoho extremne oprsklyho klistaka tahala primo Darbymu z krku, hned pod Forestem.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    TILLIT: my máme taky foresto a taky už sme tahali x klíšťat:/
    MAMBELINA
    MAMBELINA --- ---
    Dík za typ, naštěstí se dí Foresto sehnat na netu, takže ještě dnes si ho objednám.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LANTHAL: S těma levnějšíma je to tak, že tu a tam někdo řekne, že nějaká značka mu vyhovuje (každému jiná), ale zbylých 90 % nadává. Foresto funguje všem, což ve finále šetří dost peněz za zkoušení patnáctého obojku za stovku, který zase bude k ničemu, přestože sousedka ho chválí.
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    TAPINA: proč jen foresto?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PONCIK: U koček máš celkem jednoduchý výběr - jednu značku obojku (bohužel to Foresto, ketré teď dočasně není k dostání), nebo óóóbrovský výběr ampulek s účinnou látkou, která téměř nefunguje :o)
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    PONCIK: obojky pro kočky mívají pojistku, která se při dostatečném tahu rozepne
    moje kočky mají tenhe: http://www.spokojenypes.cz/...r%20pro%20ko%C4%8Dky/obojek-antiparazitni-sos-flea-tick-35-cm?id=13701 ... klíšťata žádná, blechy taky ne, cena v pohodě. Občas někdo nějakej ztratí, ale dá se to přežít (lepší, než kdyby se uškrtily).
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Co proti klíšťatům pro dvě pubertální šelmy kočičí ? U obojků mám obavy, že se někde zaháknou při výpravách za poznáním. Díkes
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jak dlouho vydrží enrofloxacin v neporušeném obalu v lednici?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    v tescu na zlicine foresto furt inzerujou pred lekarnou, tak treba jeste maji neco skladem, kdyby ...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CAMELLA: No to je pěkný. Dík.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TAPINA: tuším, že na konci června...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Oficiálně ampulím vadí jen šamponování, ale když pes poleze do vody v létě každodenně, tak mu to taky nebude fungovat dýl, než pár týdnů. Pro psy teda teď ještě je varianta Scalibor.


    CAMELLA: Nemáš nějaké interní info, kdy zas Foresto bude?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TILLIT: jako že se málokde dá sehnat, protože vyrobce neodhadl zájem a nové obojky se teprve vyrábějí.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAMBELINA: smí do vody, nesmí se šamponovat. Ae je fakt, že jsou drahé.
    Skvělý je obojek foresto, ale ten má ted vypadek.
    MAMBELINA
    MAMBELINA --- ---
    4 roky jsme používali kiltix obojek proti klíšťatům, letos nám ale nějak selhává. Nějaký typ na jiné antiparazitika pro psa? Kapičky mi na velkého psa přijdou dost drahé a navíc s nimi nesmí do vody...
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    KEVIN00: a jak daleko od záchodu je načůráno? Naší kočce se třeba 3x povedlo,že sice byla všemi čtyřmi nohami v záchodě, ale zadek měla ještě venku, takže načůrala fakt úplně těsně před. :D
    Nepopírám, vždy k tomu měla důvod (jednou nevyčistěný záchod a dvakrát cizí návštěva, kterých se bojí a nejspíš nechtěla ztrácet čas mimo úkryt).
    Jestli by nepomohlo dát před záchod nějakou savou plenu, nebo něco co jde dobře vyprat/jednorázově vyhodit.
    Problém to neřeší, ale aspoň by to bylo vsáklé a neloužilo na podlaze a tolik doma nesmrdělo.. dokud nepřijdeš na lepší řešení.
    OPI
    OPI --- ---
    LAETATIO: taky jsem se tomu trochu divila...kámoška má kočky 4, pořídila 3 záchodky ale všechny chodí na jeden takže je zase pomalu zlikvidovala když to zbytečně zabíralo místo...jen hold čistí častěji než třeba já když mám jen jednu
    ADITU
    ADITU --- ---
    ZVIRATKO: ne nutně - mám doma v současnosti 4 kočky, dva záchody a v 80% jdou jenom do jednoho.
    ZVIRATKO: ano, jsou to asi "prasátka", ale průjmující kočka svůj výtvor zahrabe, jedna až dvě jiné postupně jdou přezahrabat, a pak tam klidně vykonají svoji potřebu.
    Takže LAETATIO: klid, nejsi v tom sám/sama :)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    ZVIRATKO: za nějakých skoro 20 let co kočky mám mělo průjem jen jedno kotě, které jsem právě kvůli léčení dotáhla domů a to mělo logicky karanténu. Jinak nikdy nic...

    TAPINA: já mám asi prostě zázračný kočky - na střihání drápků stojej frontu, zubní kámen si nechaj seškrabávat nehtem, tak tohle je asi jen další průvodní jev :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam