• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    INXS
    INXS --- ---
    prej si lehnul, zatím děkuju !
    INXS
    INXS --- ---
    TAPINA: teplotu na tý veterině ho měřili a říkal že má o stupeň víc než má mít
    at se ukážeme ráno že ho právě bud uspěj nebo uviděj zlepšení zase píchnou a pojedem dom
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INXS: Má teplotu, nebo má teplej čumák? Toť otázka, co s nim teď, protože ono je možný, ze tam ma jenom poranění, které se do rána zklidní. Může tam mít kousek zapíchnutej, ale to by se řešilo v narkóze, což je taky lepší ráno v běžném provozu, než v noci na pohotovosti. Kdyby to vypadalo, že si ani nelehne a nebude spát, tak tam zavolej, jestli by to šlo hned.
    INXS
    INXS --- ---
    FIFAJZ: tady jiná není :( jsme v Krkonoších, tohodle jedinýho jsem uhnala (taxík nás stál 800)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    INXS: Au, tak to bych ficela asi na jinou veterinu? Jestli je na tom takhle bidne, do rana bych necekala.
    INXS
    INXS --- ---
    ach jo SOS

    pes si zapíchnul klacek, resp klacek je venku, ale část mi asi vlítla do tlamy a nějak ho tam pochroumala, protože krvácel z pusy (prý šla krev z krku)
    domů došel (2 km), tady se ani nenapil, apatickej, klepe se
    jeli jsme na veterinu, udělal mi rtg kde není nic vidět, píchli antibiotika a analgetika a ráno v pul devátý se máme znova ukázat.
    pes pořád pít nechce, nepolyká, stojí, vocas a hlavu dolu. má teplotu
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TAPINA: jedu odpo, uz jsem tam volala.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Nejlepší postup: Jít na veterinu, zkonzultovat tam problém a zakoupit spolehlivé přípravky. Stejně ty nejnovější a nejspolehlivější jinde než na veterině nekoupíš, výrobci už taky začali mít dost nákupů antiparazitik náhodným výběrem a následných referencí typu 'obojky neúčinkujou'
    REK11
    REK11 --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: comfortis povrazdil rychle, pak ale postupne zabijel zbytek dovylihnuvsich
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    TESSS: obojek ma na sobe. Na vystavy obojek mit nesmi, ze jo, ale ja spis resim, ze se toho potrebuju zbavit rychle, pac nechci nikam jezdit se zablesenym psem, vzhledem k dalsim psum a jejich majitelum :)
    REK11
    REK11 --- ---
    TESSS: mno tam se resi vzhled a ja bych rekla, ze to uplne esteticke neni, na par jsem byla a nic takoveho jsem nevidela, mozna se mylim. ja chovam kocky a tem se tohle taky nedela, davaji se spoty...
    TESSS
    TESSS --- ---
    REK11: ja mam orecha, takze vystavy a tak vubec neresim :-) To jsem ani nevedela, ze na vystave nema mit viditelny obojek
    REK11
    REK11 --- ---
    TESSS: pokud jde na vystavy, tak to asi neni nejlepsi napad a nejak neviditelne by chranen byt mel
    TESSS
    TESSS --- ---
    a nestaci obojek? Nas pes pritahnul blechy v zime a stacilo neco, co dostal od veterinarky, uz si nepamatuju, co to bylo a pak nasazeni novyho obojku
    REK11
    REK11 --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: uprime? dala bych mu to, pochcipaji a ten zbytek na nej naskace a pochcipe taky. jinak krom vysani, tak vyprat pelech...ty strikadla jsou UPLNE na houby....pouzila jsem tri. driv by to zabilo me nez ty blechy a to nemluvim o vyhozenych penezich za spot frontline
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    REK11: predpokladam ze to nejak odrepelenti psa, ale co pak s bytem, stejne asi vypucovat? Ale potrebuju to hlavne rychle dostat ze psa, mame domluveny nejaky treninky a vystavy a tak a nerada bych zamorovala siroke okoli... a taky je mi ho lito, ze jo..
    REK11
    REK11 --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: stříkala jsem jak vztekla,prala, pipetovala a pred tim i samponovala, nic nezafungovalo. pak mi Tapina poradila comfortis-tabletka-me stala 232 kc, pusobi mesic a je klid :-) fakt uplně uzasna vec.....
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Vím že se to tu probíralo nedávno, ale co že s těma blechama? :( Vykoupala jsem v Orthosanu a během odpoledne je měl na sobě znova, předpokládám že teda vyčistit a vystříkat byt - na to se chystám v neděli.. a psa znova vykoupat (nebo rovnou napipetovat a už nekoupat?) .. jakej je nejúčinější postup a nejlepší přípravky?
    DOMINOTEKK
    DOMINOTEKK --- ---
    Ahoj,mám dotaz. Potkanka nám dnes začla vydávat takové zvláštní zvuky, něco jako hekání nebo trochu jako mončičák (ta hračka). Nemáte s tím někdo zkušenost? Jinak je uplně normální jako vždy, hravá a nedává žádné signály, že by jí nebylo dobře. Děkuji moc za reakci, zkušenosti, či rady...
    OPI
    OPI --- ---
    TILLIT: já bydlím kousek od Ostravy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam