• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TARGI
    TARGI --- ---
    ehm, napr ja mam problémy se zazivanim skoro pořád a behave případy taky.... takže by se to u me celkem i ztratilo ;-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TARGI: nebal bych se, ze kdybys je mela osobne, ze by sis toho nevsimla:)
    TARGI
    TARGI --- ---
    LA_PIOVRA: no, to je další co mě napadá, my se s ni furt muckame... jestli bycom taky neměli zajít na testy...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TARGI: Mel jsem giardie osobne ve vlastnim streve po nasazeni terapie se to hned lepsi, neboj:)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    TARGI: to jsem byla asi já a věřím, že jste v těch nejlepších rukou :)
    LUISA
    LUISA --- ---
    ma nekdo zkusenosti s operovanim osteochondrozy ramennich kloubu?uzdravi se pes uplne, nebo to je beh na dlouhou trat? moji je 7mesicu,ma nemocny oba ramenni klouby... diky
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: no snad jsme v dobrych rukou chodime na veterinu svobodnik do kobylis, kdysi mi je tu nekdo doporucil a na netu o nich bylo docela dobre psano....
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TARGI: tak to ze nesere ted neznamena ze nemuzze zacit:) no evidentne jste v dobrych rukou tak drzim palce at se toho brzy zbavite
    TARGI
    TARGI --- ---
    MATHEA: ja vim, jen psej proste nas....zrovna my, ja ji nenechavam nic olizovat, hlidam kazdej jeji pohyb....a beztak....nj, ale mohla to holt chytit i od nejakyho psa se kterym si proste jen hrala....
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: to je to, ona prave nesere z podoby :-) jen ma par pidi kapicek krve na hovinku, jinak je ma hezka a pevna. Ale to je jasny, ze do ni ty ATB narvu...vet nastesti delal i nejakej test na ta ATB asi 6 druhu, takze by mel asi ted vedet co zabere....
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TARGI: lepsi pumpovat atb nez nechat se psa vysrat z podoby, ne? zas takova tragedie to neni, prelecite a bude dobre
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    A dulezity je to, ze mate diagnozu... Ver mi, ze je to vzdycky lepsi, nez resit "duchy"...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TARGI: ja vim no:( je to na hovno, ale holt se neda nic delat, svinstva jsou vsude:(
    TARGI
    TARGI --- ---
    MATHEA: ne, jen me to stve, nechci do ni pumpovat ve ctyrech mesicich atb... a drzet ji 14 dni mimo psy....no, jeste si dnes pujdem zacvicit, to jdem nastesti samy a cvivitel bez psa a pak jedem na veterinu. Tam mi to takhle povolili, kdyz jsem se s nima o tom bavila...
    TARGI
    TARGI --- ---
    kdysi jsem si chtela vzit bostonku s giardiema a tady ste mi to rozmluvily a ted mam staffbullku a giardie si nekde uhnala taky... me jsou ty giardie asi souzeny.,...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TARGI: :( V tomhle teplym pocasi a v ramci kvanta psu v Praze bohuzel hrozne snadno - giardie jsou strasny svine drzacky.. Nicmene to neni nic zas tak hroznyho hele, jsem se bala vetsi tafky. Tak prejem uspesnou lecbu.
    TARGI
    TARGI --- ---
    MATHEA: nedokazu pochopit jak k tomu prisla :-( giardie
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TARGI: ech, co probuh??:(
    TARGI
    TARGI --- ---
    Tak se ani neptejte co se objevilo v testech :(
    GIO
    GIO --- ---
    nojo, ja to prave naposled resila se Sophinkou a bylo to hrozne zufaly..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam