• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TARGI
    TARGI --- ---
    LA_PIOVRA: náhodou, dobrá zkušenost... ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    :)) dobry OT, nahodou ono je to prospesne, protoze tohle je aplikovatelny i na diagnostikovani u zvirat, jak maji tmavou moc, dehydratuji nam, nebo malo pijou! hlidat!!.)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GIO: kdyz uz tedy debata nechutna, tak poradne:
    Potom, co jsem prisel do hotelu, jsem se venoval prujmu a zvraceni, koupil si prasky a lahev koralky a zahajil samolecbu.
    Po nejakym case jsem se probral a sel sel curat a k memu naprostemu desu mela moje moc barvu jako kafe. Cernohnedou (opravdu takovou, zadna zluta, nebo zlutohneda, fakt jak kafe). Zacal jsem panikarit ze mam nejaky totalni selhani ledvin a osnovat plany, jak ve slumu koupim ledviny, nad mym luzkem se budou konat konzilia indickych nefrologickych spicek, okazzitre kontaktruju ambasadu a podobne ptakoviny.
    Za par vterin mi nastesti doslo, ze ztracim vodu horem, dolem a chlastam a lezim nahej a potim se v posteli po tocicim se vetrakem v 35 stupnich nejmin, takze jsem vypil nekolik litru vody a bylo zas fajn.

    Omluva za OT.
    GIO
    GIO --- ---
    LA_PIOVRA: ajo.)
    u nas se basti entizol, krmila jsem s tim kocky. ehm.))
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GIO: neprivezl, zlikvidovano ihned na miste:)
    Attack me chytnul v sekci koster prirodovedneho muzea v Kalkate, ale hned jsem vedel oc jde (brr:) a bezel do lekarny pro Nitroimidazol.
    GIO
    GIO --- ---
    TARGI: ono je to docela prolezly i napric chovem.. protoze se to dost blbe ohlida, pes to muze chytit kdekoliv a pak se to snadno prenasi:-( ale dobre se to leci...bud vklidu.
    LA_PIOVRA: odkud sis to privezl?.)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    TARGI: tak abys nezjistila, že je malá chytla od tebe :D
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    VERCA_ZABA: Immunovet. Podporuje imunitu všude a jako bonus vyrobí bohatou lesklou srst.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    VERCA_ZABA: vždycky po antibiotikách dostáváme probican .. B. ho miluje :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    čím bych mohla podpořit imunitu a mikroorganismy ve střevě u kočky?

    vzali sme si kocoura z útulku, bohužel těžký zánět dásní a ještě někde, neví se kde. a během 2 měsíců ted dostane třetí antibiotika:/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Giardie nejsou žádná tragédie, má je pomalu každý druhý pes (a většina bez příznaků). Spolužačka dělala diplomku na přenos giardií na lidi (hledala psy s pozitivními testy a pak posílala na testy jejich páníčky :D ) a moc záchytů teda nebylo, zas tak moc přenosné to není.
    TARGI
    TARGI --- ---
    ehm, napr ja mam problémy se zazivanim skoro pořád a behave případy taky.... takže by se to u me celkem i ztratilo ;-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TARGI: nebal bych se, ze kdybys je mela osobne, ze by sis toho nevsimla:)
    TARGI
    TARGI --- ---
    LA_PIOVRA: no, to je další co mě napadá, my se s ni furt muckame... jestli bycom taky neměli zajít na testy...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TARGI: Mel jsem giardie osobne ve vlastnim streve po nasazeni terapie se to hned lepsi, neboj:)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    TARGI: to jsem byla asi já a věřím, že jste v těch nejlepších rukou :)
    LUISA
    LUISA --- ---
    ma nekdo zkusenosti s operovanim osteochondrozy ramennich kloubu?uzdravi se pes uplne, nebo to je beh na dlouhou trat? moji je 7mesicu,ma nemocny oba ramenni klouby... diky
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: no snad jsme v dobrych rukou chodime na veterinu svobodnik do kobylis, kdysi mi je tu nekdo doporucil a na netu o nich bylo docela dobre psano....
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TARGI: tak to ze nesere ted neznamena ze nemuzze zacit:) no evidentne jste v dobrych rukou tak drzim palce at se toho brzy zbavite
    TARGI
    TARGI --- ---
    MATHEA: ja vim, jen psej proste nas....zrovna my, ja ji nenechavam nic olizovat, hlidam kazdej jeji pohyb....a beztak....nj, ale mohla to holt chytit i od nejakyho psa se kterym si proste jen hrala....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam