• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: se na to chystam uz asi rok :/
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TARGI: tak si nejakeho zarid, stejne ho budes potrebovat, jestli mas giardie :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: bych nejakyho musela mit :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    jojo na predpis... imho napise i obvodak alemohu se mylit :]
    GIO
    GIO --- ---
    se zeptej v lekarne.))
    GIO
    GIO --- ---
    haha no proc ne.)
    TARGI
    TARGI --- ---
    GIO: no ja ze bych si ho preventivně koupila taky :-D :-D
    GIO
    GIO --- ---
    TARGI: hele nevim, mam ho od veta,a le jeste tu nejaky mam.))
    TARGI
    TARGI --- ---
    GIO: entizol je asi na předpis, ze?? :-P ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    LA_PIOVRA: náhodou, dobrá zkušenost... ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    :)) dobry OT, nahodou ono je to prospesne, protoze tohle je aplikovatelny i na diagnostikovani u zvirat, jak maji tmavou moc, dehydratuji nam, nebo malo pijou! hlidat!!.)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GIO: kdyz uz tedy debata nechutna, tak poradne:
    Potom, co jsem prisel do hotelu, jsem se venoval prujmu a zvraceni, koupil si prasky a lahev koralky a zahajil samolecbu.
    Po nejakym case jsem se probral a sel sel curat a k memu naprostemu desu mela moje moc barvu jako kafe. Cernohnedou (opravdu takovou, zadna zluta, nebo zlutohneda, fakt jak kafe). Zacal jsem panikarit ze mam nejaky totalni selhani ledvin a osnovat plany, jak ve slumu koupim ledviny, nad mym luzkem se budou konat konzilia indickych nefrologickych spicek, okazzitre kontaktruju ambasadu a podobne ptakoviny.
    Za par vterin mi nastesti doslo, ze ztracim vodu horem, dolem a chlastam a lezim nahej a potim se v posteli po tocicim se vetrakem v 35 stupnich nejmin, takze jsem vypil nekolik litru vody a bylo zas fajn.

    Omluva za OT.
    GIO
    GIO --- ---
    LA_PIOVRA: ajo.)
    u nas se basti entizol, krmila jsem s tim kocky. ehm.))
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GIO: neprivezl, zlikvidovano ihned na miste:)
    Attack me chytnul v sekci koster prirodovedneho muzea v Kalkate, ale hned jsem vedel oc jde (brr:) a bezel do lekarny pro Nitroimidazol.
    GIO
    GIO --- ---
    TARGI: ono je to docela prolezly i napric chovem.. protoze se to dost blbe ohlida, pes to muze chytit kdekoliv a pak se to snadno prenasi:-( ale dobre se to leci...bud vklidu.
    LA_PIOVRA: odkud sis to privezl?.)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    TARGI: tak abys nezjistila, že je malá chytla od tebe :D
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    VERCA_ZABA: Immunovet. Podporuje imunitu všude a jako bonus vyrobí bohatou lesklou srst.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    VERCA_ZABA: vždycky po antibiotikách dostáváme probican .. B. ho miluje :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    čím bych mohla podpořit imunitu a mikroorganismy ve střevě u kočky?

    vzali sme si kocoura z útulku, bohužel těžký zánět dásní a ještě někde, neví se kde. a během 2 měsíců ted dostane třetí antibiotika:/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Giardie nejsou žádná tragédie, má je pomalu každý druhý pes (a většina bez příznaků). Spolužačka dělala diplomku na přenos giardií na lidi (hledala psy s pozitivními testy a pak posílala na testy jejich páníčky :D ) a moc záchytů teda nebylo, zas tak moc přenosné to není.
    TARGI
    TARGI --- ---
    ehm, napr ja mam problémy se zazivanim skoro pořád a behave případy taky.... takže by se to u me celkem i ztratilo ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam