• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    ELFIN: jestli dostava drubezi maso, tak mu ho povar, nakrajej na kousky a je to? :)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    ELFIN: a dávat mu jako odměny ty granule? já to tak dělám se psem, co má veterinární dietu naprosto běžně...
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    Máme pejska po vyndání oxalátů z moč. měchýře, má nasazenu veterinární dietu, kontroly moče po prvním a druhém měsíci všechny v normě. Je to nesmírně žravé zvíře (australský teriér, 9 let) a zajímalo by mne, zda by mohl nějaké pamlsky? teď dostává fakt jen granule namočené ve vývaru, aby přijímal dost tekutin a občas do toho maličkato drůbežího masa, ale byl zvyklý dostávat odměny a prostě mu to chybí :-)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    existujou nejaky pamlsky pro ledvinovou dietu, nevite, pls?
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: no tak ot je jasny, ot byl jen priklad.))



    TARGI: no.hele ja obvodacku mam, ale chodim vzdycky rovnou k odbornkum, protoze mi dikybohu nic vyznamneho krom astma neni a jakmile nastydnu jdu rovnou na plicni, no.)) tuktuk
    TARGI
    TARGI --- ---
    GIO: uz jsem asi 4 neschopenky odmitla z pohotovosti :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: obvoďák se hodí, i když nepotřebuješ neschopenky neb si je neproplácíš.
    Ale sehnat nějakýho, to je snažší hledat veterináře. :/
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: se na to chystam uz asi rok :/
    GIO
    GIO --- ---
    imho obvodak napise vpohode.) a obvodak s ehodi, pockej, az budes potrebovat nedejboze nekdy treba neschopenku,bez obvodaka jsi v .. viskde.)

    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TARGI: tak si nejakeho zarid, stejne ho budes potrebovat, jestli mas giardie :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: bych nejakyho musela mit :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    jojo na predpis... imho napise i obvodak alemohu se mylit :]
    GIO
    GIO --- ---
    se zeptej v lekarne.))
    GIO
    GIO --- ---
    haha no proc ne.)
    TARGI
    TARGI --- ---
    GIO: no ja ze bych si ho preventivně koupila taky :-D :-D
    GIO
    GIO --- ---
    TARGI: hele nevim, mam ho od veta,a le jeste tu nejaky mam.))
    TARGI
    TARGI --- ---
    GIO: entizol je asi na předpis, ze?? :-P ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    LA_PIOVRA: náhodou, dobrá zkušenost... ;-)
    GIO
    GIO --- ---
    :)) dobry OT, nahodou ono je to prospesne, protoze tohle je aplikovatelny i na diagnostikovani u zvirat, jak maji tmavou moc, dehydratuji nam, nebo malo pijou! hlidat!!.)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    GIO: kdyz uz tedy debata nechutna, tak poradne:
    Potom, co jsem prisel do hotelu, jsem se venoval prujmu a zvraceni, koupil si prasky a lahev koralky a zahajil samolecbu.
    Po nejakym case jsem se probral a sel sel curat a k memu naprostemu desu mela moje moc barvu jako kafe. Cernohnedou (opravdu takovou, zadna zluta, nebo zlutohneda, fakt jak kafe). Zacal jsem panikarit ze mam nejaky totalni selhani ledvin a osnovat plany, jak ve slumu koupim ledviny, nad mym luzkem se budou konat konzilia indickych nefrologickych spicek, okazzitre kontaktruju ambasadu a podobne ptakoviny.
    Za par vterin mi nastesti doslo, ze ztracim vodu horem, dolem a chlastam a lezim nahej a potim se v posteli po tocicim se vetrakem v 35 stupnich nejmin, takze jsem vypil nekolik litru vody a bylo zas fajn.

    Omluva za OT.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam