• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    HUDOUS_ML: u nás jsou pečená játra daleko za vařenou kančí kýtou a hovězím a krůtím srdcem, i játrové a lososové sušenky jsou před nimi :)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    TARGI: maso? pche! zkus pečená játra! a bacha, má to vedlejší účinky, na povel KE MNĚ! se k tobě seběhne doslova všechno čtyřnohé (jednou jsem tam viděla i veverku :D)
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    TARGI: nejde o to, že by to nezabíralo...ten by si sežral i nos mezi očima, kdyby na něm měl drobek z rohlíku, natož pak maso. Spíš jsem doufala, jestli někdo neporadí prostě nějakou dobrůtku, kterou by při této dietě a problémech občas mohl
    TARGI
    TARGI --- ---
    ELFIN: jako, hele já mám ted povinnost nosit vařené maso :-D :-D :-D nakazal trenér ;-) a fakt to sakra zabírá ;-) sice furt peru pamlsovnik a kapsy, resp bundu...jiná věc je, jestli nemůže, no...
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    TARGI: přenosné...jako že neni zrovna praktické nosit s sebou ven kus masa. Navíc on to maso může jen maličko občas
    TARGI
    TARGI --- ---
    ELFIN: proč to neni přínosné?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    ELFIN: ja pouzivam syrove maso a nejak s tim nemam problem :D
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: to jo, ale to není zrovna moc přenosné např. ven. Granule jako odměnu zkusíme
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    ELFIN: jestli dostava drubezi maso, tak mu ho povar, nakrajej na kousky a je to? :)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    ELFIN: a dávat mu jako odměny ty granule? já to tak dělám se psem, co má veterinární dietu naprosto běžně...
    ELFIN
    ELFIN --- ---
    Máme pejska po vyndání oxalátů z moč. měchýře, má nasazenu veterinární dietu, kontroly moče po prvním a druhém měsíci všechny v normě. Je to nesmírně žravé zvíře (australský teriér, 9 let) a zajímalo by mne, zda by mohl nějaké pamlsky? teď dostává fakt jen granule namočené ve vývaru, aby přijímal dost tekutin a občas do toho maličkato drůbežího masa, ale byl zvyklý dostávat odměny a prostě mu to chybí :-)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    existujou nejaky pamlsky pro ledvinovou dietu, nevite, pls?
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: no tak ot je jasny, ot byl jen priklad.))



    TARGI: no.hele ja obvodacku mam, ale chodim vzdycky rovnou k odbornkum, protoze mi dikybohu nic vyznamneho krom astma neni a jakmile nastydnu jdu rovnou na plicni, no.)) tuktuk
    TARGI
    TARGI --- ---
    GIO: uz jsem asi 4 neschopenky odmitla z pohotovosti :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: obvoďák se hodí, i když nepotřebuješ neschopenky neb si je neproplácíš.
    Ale sehnat nějakýho, to je snažší hledat veterináře. :/
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: se na to chystam uz asi rok :/
    GIO
    GIO --- ---
    imho obvodak napise vpohode.) a obvodak s ehodi, pockej, az budes potrebovat nedejboze nekdy treba neschopenku,bez obvodaka jsi v .. viskde.)

    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    TARGI: tak si nejakeho zarid, stejne ho budes potrebovat, jestli mas giardie :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANABEL_LEE: bych nejakyho musela mit :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    jojo na predpis... imho napise i obvodak alemohu se mylit :]
    GIO
    GIO --- ---
    se zeptej v lekarne.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam