• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    HARALD
    HARALD --- ---
    XCHAOS: nevyvzdoruje. cesta do privátních klubů je jednosměrná.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: podívej, já jsem přesvědčen, že tu nesmrtelnost chrousta nakonec prosadím. Tenhle klub nakonec bude sledovat tolik lidí, že si přesun do veřejné kateogorie "Různé" prostě vyvzdoruje...
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: pokud te konkretni tema zajima, zaloz si klub :)
    HASH
    HASH --- ---
    MAJKA: prisla jsem, prolitla jsem, vyresila jsem ?
    s kym z nich spis ?
    nebo jenom bojujes o vyssi princip ?

    funny

    MAJKA: HASH
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: ne, tak to není. do té diskuze budou přesouvány offtopicy/flamewary z debat, ve kterých má debata sklon sklouzávat k debatám o N.CH. Dnes neexistuje žádné místo, kam ty debaty přesměrovat, protože žádná debata o N.CH. prostě neexistuje.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    nebo nejsi schopen akceptovat fakt, ze muze byt klub, ktery se tematicky dotyka ramce vice klubu? proste porad nevidim problem ;]
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    HASH: tim chces rict, ze dosud nechapes, o co v tehle diskuzi pujde, a proto nedokazes posoudit, jestli neni naahodou duplicitni , nebo to proste z principu zalozit nechces? pokud proste nechces, tak uz bys to mohl rict rovnou, nedelat tu z kluku i sebe blbecky ;]
    HASH
    HASH --- ---
    jiste
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ja myslim ze diskuse o nesmrtelnosti chrousta je potrebna, jak je videt i z teto diskuse..
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    proč ne ?
    HASH
    HASH --- ---
    a v podstatě stačí aby se tenhle klub veřejně objevil v kategorii Různé

    proc ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: nu ano, ale já chci ty flameware rozjet, a pak je přesměrovat někam, kde nebudou nikoho obtěžovat.

    Tady je to docela dostačující, a v podstatě stačí aby se tenhle klub veřejně objevil v kategorii Různé, já ho přejmenuju z Přípravného výboru přímo na Diskuzi o.. a bude to vyřešené.
    HASH
    HASH --- ---
    to je dukaz, ze rozjizdis flameware

    co ti brani to predelat tady ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ale co není zbytečné... přece minimálně polovina diskuzí na NYXu se vede jen pro zábavu... nebo ne ?
    HASH
    HASH --- ---
    pokud je to zbytecne, proc na to zakladat diskuzi ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: ne, to je zbytečné mít na tohle vlastní diskuzní klub, když se tam zároveň budu chtít hádat i o tom, že agnosticismus je daleko lepší postoj, než ateismus.. :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: inu, chápu že ta procenta v předchozím příspěvku mohou na někoho působí zmateně, ale o konkrétní čísla vlastně vůbec nejde.. :-)
    HASH
    HASH --- ---
    uveďte mi prosímtě fórum, kde bych se mohl třeba donekonečna hádat, jestli je lepší objektový nebo neobjektový přístup k programování

    tohle chces zalozit ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam