• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    HASH: to je hrozne dojemne, ale ma to par vad:
    a/ jeste jsi nerekl jediny argument proti takove diskuzi...krome priznani, ze se ti osobne nelibi, a formalnim duvodem "vubec nechapu, o cem ma byt" coz ovsem dava veci jiny rozmer.
    b/ nechapu, proc sem pletes vysokou. je pro tebe vzdelani meritkem inteligence, gramotnosti, nebo schopnosti zakladat zajimave diskuze? jestli ano, pak opet neni co dodat..
    c/ rozhodl ses diskutovat, tak nevim, proc si tu pak stezujes, ze diskutujes misto odmitani a proto te vsichni maj za hrozne zleho. jednou "diskutujes" ( kdyz uz tomu rikas diskuze, protoze ja od tebe jeste skutecny argument proste nevidela ), tak to delej a stuj si za tim, nebo to nedelej.

    HASH
    HASH --- ---
    MAJKA: diskuze muze svym ramcem zasahovat vice jinych diskuzi?
    ne

    jeste k tomu ho vybizis, aby si na kazdy offtopic zakladal klub?
    ne
    vybizim ho k tomu, aby to zkusil


    tvoje videni sveta, kdy kdyz s nekym nekdo zenskyho pohlavi souhlasi, tak s nim musi hned spat
    nemusi
    ale to, ze sis ze dvou moznosti vybrala prave tuhle hodne napovida

    protoze bych musela zacit bejt sprosta
    MAJKA
    no need to try

    coz by jak te tak pozoruju asi rychle skoncilo na taliri u vyssiho stolu, takze asi tak
    nice one ;)
    mam to brat tak, ze to vzdavas ?
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    HASH: aha, takze ty jsi skutecne nepochopil, k cemu ma tahle diskuze slouzit, a zaroven i jednoduchy fakt, ze diskuze muze svym ramcem zasahovat vice jinych diskuzi? a jeste k tomu ho vybizis, aby si na kazdy offtopic zakladal klub? to je velmi smutne, a me to trochu udivuje, stejne jako tvoje videni sveta, kdy kdyz s nekym nekdo zenskyho pohlavi souhlasi, tak s nim musi hned spat... vic to nebudu komentovat, protoze bych musela zacit bejt sprosta, coz by jak te tak pozoruju asi rychle skoncilo na taliri u vyssiho stolu, takze asi tak.
    HASH
    HASH --- ---
    nikdo z vas se na to nezkousi podivat z druhe strany
    skoda

    za chvili prijde kazdy s tim, ze chce diskuzi o nesmrtelnosti chrousta

    ja osobne ji budu muset zalozit, protoze muj vyssi princip nebude mit zadne argumenty v diskuzi "proc XCHAOS ano a ja ne, ty zasranej cenzore".
    shodou okolnosti to me osobne ani nebude pripadat spravne

    XCHAOS tam bude probirat temata, ktera se mu zdaji zajimava, protoze staci kdekoliv vyvolat flame na jakekoliv tema a stocit ho tam a BUM - mam vlastni duplicitni diskuzi k cemukoliv

    vlastni diskuze, vlastni pravidla, jakekoliv tema
    velmi...pohonujici
    divim se, ze me to nenapadlo driv

    treba to bude tim, ze me zatim nevyhodili z vysoky a nesnazil jsem se najit smysl na internetu a dohonit vsechno to e-socialno, kterym jsem pohrdal, protoze jsem nedokazal videt dale nez za nejblizsi kupu kodu

    btw...

    Arachne byl vostrej browser - sam jsem na nem jeden cas lital

    kdyz jsem prebyval u babicky a mela jenom 200 MHz CPU s 8 MB RAM a DOSem


    lidi s pravy zalozit klub tu lita spoustu

    misto aby diskutovali, trapné zadosti ignoruji

    me to nepripada jako reseni nejlepsi z moznych (i kdyz mu nelze uprit efektivnost a eleganci) a proto se obcas do nejake diskuze zapletu

    vysledkem byva, ze jsem oznacen za zmrda a cenzora a cely problem je problem HASH vs. tezce-moralni-skupina-obyvajici-cyberspace ve kterem anarchisticka demokracie vyhrala svuj vecny boj s hajzly co machrujou a pachtej se po moci

    svet takhle nefunguje

    XCHAOS prosim, bez delat neco poradnyho, kor v sobotu vecer.
    timhle svet nespasis a sebe taky ne

    (coz je skoda, protoze by to byla fakt zabavne zkratka)

    je smutne, ze se doby pred 12ti lety nevrati

    jeste smutnejsi je, ze uz se nikdy nevrati lide, kteri zakladali opravdovy cyberspace

    lide, kteri ctili "sleduj a uc se, nez zacnes zasahovat"

    lide, kteri me skilly, o ktere se chteli delit

    a ne jen trapnou chut sundat kazdeho kdo se jim postavi do cesty


    "á jsem přesvědčen, že tu nesmrtelnost chrousta nakonec prosadím. Tenhle klub nakonec bude sledovat tolik lidí, že si přesun do veřejné kateogorie "Různé" prostě vyvzdoruje..."

    good luck.

    Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HARALD: no tak se založí nový klub, a tenhle se pak zruší, to je technický detail.

    nicméně já jsem přesvědčen, že nakonec stanu v čele zástupů před branami kategorie Různé, a za hlasitého skandování davů do ní s požadovaných klubem vstoupím (nenásilně, to ano - ale každopádně přesvědčivě..)
    HARALD
    HARALD --- ---
    XCHAOS: nevyvzdoruje. cesta do privátních klubů je jednosměrná.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: podívej, já jsem přesvědčen, že tu nesmrtelnost chrousta nakonec prosadím. Tenhle klub nakonec bude sledovat tolik lidí, že si přesun do veřejné kateogorie "Různé" prostě vyvzdoruje...
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: pokud te konkretni tema zajima, zaloz si klub :)
    HASH
    HASH --- ---
    MAJKA: prisla jsem, prolitla jsem, vyresila jsem ?
    s kym z nich spis ?
    nebo jenom bojujes o vyssi princip ?

    funny

    MAJKA: HASH
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: ne, tak to není. do té diskuze budou přesouvány offtopicy/flamewary z debat, ve kterých má debata sklon sklouzávat k debatám o N.CH. Dnes neexistuje žádné místo, kam ty debaty přesměrovat, protože žádná debata o N.CH. prostě neexistuje.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    nebo nejsi schopen akceptovat fakt, ze muze byt klub, ktery se tematicky dotyka ramce vice klubu? proste porad nevidim problem ;]
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    HASH: tim chces rict, ze dosud nechapes, o co v tehle diskuzi pujde, a proto nedokazes posoudit, jestli neni naahodou duplicitni , nebo to proste z principu zalozit nechces? pokud proste nechces, tak uz bys to mohl rict rovnou, nedelat tu z kluku i sebe blbecky ;]
    HASH
    HASH --- ---
    jiste
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ja myslim ze diskuse o nesmrtelnosti chrousta je potrebna, jak je videt i z teto diskuse..
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    proč ne ?
    HASH
    HASH --- ---
    a v podstatě stačí aby se tenhle klub veřejně objevil v kategorii Různé

    proc ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: nu ano, ale já chci ty flameware rozjet, a pak je přesměrovat někam, kde nebudou nikoho obtěžovat.

    Tady je to docela dostačující, a v podstatě stačí aby se tenhle klub veřejně objevil v kategorii Různé, já ho přejmenuju z Přípravného výboru přímo na Diskuzi o.. a bude to vyřešené.
    HASH
    HASH --- ---
    to je dukaz, ze rozjizdis flameware

    co ti brani to predelat tady ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam