• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: takto nějak?

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: zatim jsem ji neotviral, cekam az mi dorazi skleneny lahvicky .. jinak vsecko ok, s nikym jsem se nedomlouval, jenom to naklikal v eshopu a za tejden to dorazilo dhlkem.
    dokonce me prekvapilo, ze na ty lahvy je uvedena doba baleni v den kdy jsem to objednal takze jestli nekecaj tak to stacej uplne cerstvy nez to poslou.
    a dalsi vec, vicko je kolem dokola objety tavnou pistoli aby se tam nedostal vzduch + to bylo cely zabaleny ve vzduchotesnym igelitu.
    takze zatim samy plus :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: stejně nechápu proč, když tu vatu nevidíš pořádně ve většině atíků. se nedivím, jsme tu psali že to bude hnus, tak to je jasný. díky za info. Jinak co se týče tý báze 20%ˇhttp://www.hiliq.com/ vše oky? doprava platba domluva ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: uz taky nevim, byl toho plnej reddit a americky ECF forum at si na to daj lidi bacha, ze to ma hromadu sracek v sobe
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: asi tohle :D co s tím bylo? ani nevím jak už se to jmenovalo
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: myslis tu plnou chemikalii jak ji stahli z trhu? :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdo tu postoval tu černou bavlnu? máte link?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: to je hodne dobrý! Nepíšou čím to je slazeny? Kostní az to nějak lip uzraje
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: To bude zajímat Brenxe. Ten o tom porad mluví. Muzes dat nejaky info az budeš mit?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: nene to je z laborky . Ale zkusím to poptat v Maxové nebo to rovnou jde objednat pres web - penis je to na tx etikete
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: Eh, tak to je masakr :) ...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: diky Zvíře za tip
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: nic horkyho nic proste sladkéj medik! Jako med ! Mam 100ml na testování. Takze z toho udělám něco extra
    COSMY
    COSMY --- ---
    chemici v akci :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: je to přímo z laborky :/)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Pánové čisté VG. Mam přesný složení . Twkze v lékárně se na toto ptejte. Čistá chuť medu.
    A co vic, v tomhle zamrazuji buňky pro testování . Takze top!!! A co vic cena je 240kc/ litr



    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jinak to je to co jsem tu psal tak 14dni zpatky .. kamos neco objednaval taky z GB a dostal presne tuhle zlutou nalepku a RRxxxCZ a trvalo to skoro 5 tejdnu nez to prislo.
    ptal se na supportu a tam mu rekli, ze musi cekat, ze je to na ceste..
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BAAL: jo presne tohle maj moje posledni 2 baliky .. ty predchozi vzdycky sly pres belgickou postu a meli tracking LVSxxxxx a ted tyhle maj RRxxxxCZ.
    taky mi to vysi na poste 120 na SPU, ale me to ten balik normalne najde..
    podle me si GB zrizuje v kazdy zemi kde ma nejakej vetsi objem pobocku nebo nejakyho prostrednika a tomu to posila hromadne aby ten to pak rozeslal dal.
    protoze neni mozny, aby neco slo z ciny a melo to RRxxxCZ ... navic to, ze je na konci prave CZ urcuje to, ze ten balik jde z CZ
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Pošta 120 je celnice ;)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo a kdybyste nekdo chtel pekny lahvicky na dlouhodoby uchovavani (hnedy sklo, plech. uzavery) tak tohle je dobrej shop .. http://eshop.bricol.cz/
    vzal jsem tam par 100ml do kterejch rozleju ten 1L a sup s tim do mrazaku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam