• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: az ti přijde ten novej atik :-) a nebo si do cubise jak jsme mluvili kup RBA a bude dýchat :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jet jen VG... to by asi Cubis nerozdejchal :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: PG můžeš fichemu to asi nevadí. A nebo jed jen VG-+ prichut
    Z4IK: mel jsi někdy nejaky e.cigo? Nebo jsi si nejaky někdy vyzkoušel? Pokud ne twk to chce na začátek neco jednoduchyho - jako ma COSMY treba
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: koukam ze PG tam nemaj :/
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Muzete mi doporucit nakej "set" grip + atomizer treba do 2000,- a nejakej liguid aspon trochu pripominajicí cigara. Dá se nejak zbavit ty sladky chuti liquidu? (sem silnej kurak cca 20 denne) diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: Aha těsnění. Kanálky msleniˇo kudy jde do stiku juice. Tak mrkni na fotku
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak mi to vyteklo protože mi v tý tmě vypadlo těsnění z pod skla..
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    JIKE: kanalky sen co? málo nacpal?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ja věděl ze Vaping je k něčemu dobrej

    Čeští muži problémy s plodností nemají, situace se navíc zlepšuje, zjistili vědci
    https://www.novinky.cz/...-problemy-s-plodnosti-nemaji-situace-se-navic-zlepsuje-zjistili-vedci.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: slehace neee
    BAAL: ne jsi ve lásce trochu vzduchu a poradně jako James bond protřepat! Ty michas
    PAPAFREDO: malo jsi už pak kanalky v tech dirach na fotce vidíš jak jsem to tam nacpal.
    Zkrat- utahuj po zhaveni dyckx sroubky
    WTK
    WTK --- ---
    BAAL: no ten rozdíl v hustotach je celkem velkej, musíš to promíchat poradne
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak 1. pokus špatně: vyteklo mi to na kalhoty a píše mi to zkrat a nic, takže znova, ale až doma.. ne v práci skoro potmě. A je to docela síla. Budu potřebovat 0-1mg :)
    WTK
    WTK --- ---
    BAAL: a jak to promichavas? já to dělal slehacem na tycaku a bylo to ještě víc bílý, ale to kvůli těm bublinkam. za pár dní to zas zpruhlednelo
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: tak pak je divny ze nemáš kalny všecky :-( to jsi malo trepal. Poradně to protrepej at je to jako mléko!'a dej to spát aspon na 3 týdny :) pak stejně to bude ležet s prichute ma zase nejaky mesic. Ale hlavne aby se to uz nyní homogenizovalo co v tom je.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: ted tomu nech nejaky pátek. Ono se to vstřebá :-) to zakaleni je hned po michani nebo uz to leželo?
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    JIKE: díky moc za info a já du zkoušet něco vyrobit.

    Kdyby se přeci jen našel někdo na osobní, budu rád :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: zkus do Cubise, pokud budeš mít šanci a i LUCKERCZ tu RBA hlavu. dakt je to vo něčom jinom
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: hot spoty_ to jsou valstně mikro zkraty. tím žhavením zoxiduješ spirálku a zkraty nejsou a pak cívky žhaví rovnoměrně. ideálně od středu k okrajům - nutné udělat. žhavit pouze NEREZ a Kanthal

    odpot Ti ukáže RX dole v pravo na display

    ano můžeš koupené využít jsou Kanthalové

    200W je moc začni na cca 60W

    teplotu nenastavíš, to na Kanthalu nejde. Kanthla jedeš jen na nerezu v tuto chvíli pokud by jsi měl.

    fotku jsem poslal , snad bude ok

    vatu zvládni a nesmíš tam nacpat do kanálků dole v atíku kudy tam teče liquid vatu až dolu.

    liquid dobrý, ale bude to mít dost hit. lepší nějaký 1-3mg max a hi-VG do tohodle atíku.

    tak to jsi poskočil :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam