• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    report z prvniho dne pouzivani Koopor Primus

    Pozitiva
    1) Provedeni naprosto precizni
    2) displej sice neni tak peknej jako na RX, trochu zubatejsi, ale zase o dost svetlejsi
    3) nehreje se to jako RX200S
    4) nezere to vubec baterky!!! Po vyhuleni celyho atiku to porad ukazovalo cca 75% a nabijecka rikala 3.92V na clanek. S RX bych byl tak na 30% (~3.5V?).

    Negativa
    1) je to obrovsky. Fakt obrovsky a tezky. Cekal jsem to nevim proc mnohem mensi :)
    2) nejde v tom nabijet baterky (coz je svym zpusobem plus, ale moznost pichnout to na chvili do USB me tak nejak vzdycky uklidnovala..)
    3) Zamykani je trochu podivny, ale treba to v nejakym FW zmenej - jde to zamknout i odemknout bud klasickym 5-click a nebo zmacknutim + a - najednou, nevim jestli to je dostatecny, to se v kapse zmacknout muze...
    4) neni to uplne stejnej odstin stribrny jako TFV8, to melo u Smoku vychytat lip :) ale to uz je fakt nitpicking...

    Jestli to da 300W jsem fakt nezkousel :D to si schovam nekam na sraz. Celkove doporucuju, jako stolni zarizeni je to naprosto super, na prenaseni... eeeh... je to fakt vobluda :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    COSMY: Level: ultimate :)



    COSMY
    COSMY --- ---
    napad: co dat na nastenku nick + gear ( oblibeny kousky ) co pouzivate plus treba kratky hodnoceni (dobry, naprd ujde apod.) ?!
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: ty claptony ze zacatku chvil i prskaji i v závislosti jak tam das vatu. Ale je to tou plochou. By si musel hodne sat aby se to odparovalo. Nebo měnit výkon.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HOUMLES: aha, tak jsem vyhodil ten fused clapton co k tomu byl a namotal tam normalni 22g a uz to neprska... tak uvidime
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ale 4x vetsi spotrebu :-D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    koukam, ze dneska jsou maly vanoce .. taky mi dorazili 2 balicky z GB :)
    nabijecka uz nabiji a mezitim jsem se dal do motani limitless plus .. dal jsem to dohromady, huli to skvele, ale teda serou me 2 veci
    1) strasne prska liquid do huby jak je ten deck nahore a blizko
    2) jak se namazou ty tesneni liquidem tak neni mozny tu cepici udrzet na jednom miste, tzn. skoro pred kazdym hulenim kdyz s tim cigem nejak manipuluju tak je potreba si ohlidat kde je air flow
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: má to jednu výhodu, budeš mít hned 2x tolik liquidu :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Nechce nekdo KOOPOR PRIMUS?
    Cena 1100Kc
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: Jasne, je to delrin. Nerikam ze se primo pali, ale sam o sobe je citit i mimo provoz . . . spiralky blizko . . no . .ono tam zase tolik mista neni :) . . . treba kdyz porovnavam chut ze staryho criuse, tak je to zkratka poznat . . .

    Spiralky mam z twisted 0.3 nerezu . . pravda trochu vetsiho prumeru. Zkusim re-build, zmensim prumer, dam to blize . . . jinak nebude zbyti a prijde na radu soustruh soudruzi . . .
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: To nechápu měl si tam i baterky a 15dní to je good. Já chci taky! :) objednával jsem den po tobě tak uvidíme...
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: chuff cap byc mel bejt z delrinu, to by nemělo mít plastovou chuť. nemáš tam někde něco co tam nemá bejt, nebo spirálku moc blízko?
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Tak jsem po tydnu osadil Limitlesse (ne plus) a jsem mirne rozcarovan. Paradni atik s prichuti plastu, fuj . . . asi budu muset nekde nechat vysoustruzit topcap ...
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: je to jinej level zase. pokud by jsi ředil, což je škoda, tak to musíš nechal ležet aslepoň měsíc, nebo v horku v atíku to bude o něco dříve. v Cubisu cca 2-3 dny.v TFV během dne. (větší ohřevná plocha).
    HREBICK: no jo, jak to?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Jak to že už ti to přišlo?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: presne to jsem taky zjistil a nemohu to rozebrat tak abych našel příčinu a třeba poradil. prostě to nejde.
    BAAL: hohó :-)
    BAAL: a můžeš vyčmoudit sousedy :-)
    BAAL: chtěl jsi led ne? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: zkus to zredit :) ja nektery liquidy redil 1:1, coudi to proste moc :)
    jsem zvedavej co reknes na V8-Q4 x V8-T8 coil, ja vyzkousel T8, X4, Q4 a nejlepsi mi proste prijde Q4
    (jednu X4 prilezitostne muzu venovat)
    BRENX
    BRENX --- ---
    BAAL: Pěkně! taky chci tfv8 :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: pres noc mi Griffin netek, tek proste porad, je to debilne udelany, ten liquid se nema kde zastavit, takze misto aby sem tam nejaka kapka byla dole uprostred (a pak jsi ji nasal kdyz budes kourit) tak to rovnou tece ven

    nevim proc to smrdi, uz jsem tohle zazil u ruznejch jahodovejch a bananovejch liquidu, nekdy min a nekdy vic, a nejsem sam
    Urine scent to e-liquid vapor? | E-Cigarette Forum
    https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/urine-scent-to-e-liquid-vapor.350871/
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: já se obávám, že griffin trochu teče. vzlíná.
    HOUMLES: ty máš Griffina 25, teče Ti - dole u airholes? nebo jestli jsi to vyřešil?

    často ten výtok je tím, že vzelne ejuice do airflow, proto je dobrý to na noc uzavírat, nebo na cestu. je to když tam je málo vaty. ale taky to zatéče občas u toho spodního kroužku, rozberat se mi to nepodařilo a asi to ani nejde v tuto chvíli z nějakých důvodu, byť šroub tam je.
    ZVIRATKO: parts filter? :-) on to je ale filtr na vzduch, tam přimíchává chuť :-)
    ZVIRATKO: jak to je možný? kočičí chcanky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam