• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: dej pak vedet, jestli se tam vyplati vubec jit;-)
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: https://play.google.com/store/apps/details?id=grch.vape.free

    jsem leniv počítat, tak to mastím tady v tom a je to čupr ...
    WTK
    WTK --- ---
    SPAULDING: taky 10-18
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    A jak je otevírací čas v sobotu? Nějak se k tomu z mobilu nedokážu proklikat. Díky.
    WTK
    WTK --- ---
    HREBICK: dost blbý že to je jenom do šesti. zejtra nemůžu, tak se tam jenom otočím po praci.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Pánové. Kdo mícha podle godwina ma to blbe.

    Ted jsem michal a nechápal jsem jak se k tomu vlastne dopocital. Z2 litru VG nejde udelat do 3 Lirovek 75/25. Nikdy nulku ne peoste to nejde.

    Pokud dáváte 24mg VG. A fichema. Je 99,5%
    Tak mate jen Cca 71/29. Miligramů niktotinu by mely byt 1.263mg/ml. Po zředění. Protože ředite 50ml s 950ml. Tedy 50ml ředite 19x. Tedy 24mg/ děleno 19= 1,263mg/ml .

    Ja když ted redil tak mi došlo ze 2000ml/3=666,6666667

    Když přidáte. PG do litru, mate 666/333.
    Plus pak odlejete 50ml z kazde lahve, maže 950ml 66/33. Přidáte 50ml VG, a mate tim pádem 71,5/68,5. Ale diky tomu ze je VG 99,5% je to Cca 71/29. Jestli spravne počítám. I Když je počítání a tim ze vapegear je taky Cca 99,5 VG.

    Došlo mi to az když jsem mel z fichemu 2,5l VG a chtel 80/20 Logicky 2500ml/3= 833,333.
    Lepsi je zvážit si prázdnou flašku, -TARE, nalit vodu postupně dle risky na 600/700/800/9000/1000a mate jasny pomer.

    Postup-
    Rysky na láhvi
    Nalit 50ml 24mg baze
    Dolit na požadované množství (treba 800ml)
    Dolit na 1000ml

    A mate Cca 80/20 nepočítám 99,5%vg

    Spočítejte to někdo nebo sem mimo?
    Dik

    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Ty by jsi si mel koupit sadu pro pokročilé modelare :-). Kanagon+mýdlo :-) příprav se na to ze tam urcite bude stanek Liqua- vyhnout se obloukem. Doufam, ze tam bude možnost si nekde i lehnout a pozorovat pohyb kouře, a možná se i najdeme.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jo a Liquid nad 60vg 100%'hlavy cubise bo Aio fakt nedá. Dneska jsem jednu děsně rad spálil abych si tam dal rba. SS 0,6 namotsna vxdrzela jen den. Pred tim dyl v pohode i mesic s řidším .
    JIKE
    JIKE --- ---
    Du zitra v sobotu netusim. :-(
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: taky hakujeme v patek :o/ takze sobotka to jisti asi
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Cus ve spolek, kdo vse jdete na VapeShow?? Ja bych sel ale az sobota..patek jsem zabitej celej den v praci :(
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: me to chutna jak mejdlo :D

    za me cosmic nej co me bavi euforia, milk honey, nutz
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    BRENX: Podle mě nemá tfv8 chuť skoro žádnou. Quad coil je teda o něco lepší než okta. Nejvíc se ale těšim na RBA.
    BRENX
    BRENX --- ---
    COSMY: Hele je to dobrý :) chutná mi to jako zvejkačka :) a v tfv8 super chut :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: dej vedet jak ti jede me moc ne :D
    BRENX
    BRENX --- ---
    A první cosmig fog! :)

    BRENX
    BRENX --- ---
    Už ho mam taky :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: Nene normalni malou dětskou michacku na baterie :-) aby se to jen mechanicky michalo :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja mam xtar vc4 a naprosta spokojenost..
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Ultrazvuková čistička?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam